Декоративні літери для оформлення інтер’єру
Актуальний тренд наших днів – розміщувати об’ємні декоративні літери в інтер’єрі житлових приміщень. Внутрішнє оздоблення будинку є відображенням смаку, характеру, навичок його власника. А ці модні елементи надають приміщенню ще більшої індивідуальності.
Завдяки їм члени сім’ї відчувають затишок, відчувають взаємне тепло. Їм на радість – разом замовити особливі вироби у майстра або купити їх у будівельному супермаркеті.
Але найбільше задоволення приносить спільну творчість: виготовлення оформлювальних елементів власноруч, у родинному колі. Варіантів літер, а також можливостей їхнього розміщення – безліч. На кшталт їх поділяють на: об’ємні світлові, об’ємні несвітлові, плоскі, принти, рукотворні написи. Для здійснення оригінальних ідей вибирають будь-які матеріали: дерево, метал, тканини, шкіра, пластик, дріт, поролон та багато інших. Цікаво виглядають комбінації різних вихідних джерел. Готові вироби можна оснащувати черепашками, стрічками, бусинками, камінчиками.
ТРИ ПИТАННЯ НА ЕТАПІ ПІДГОТОВКИ
До того, як замовити дизайнеру ефектний та ефективний образ вітрини, потрібно вирішити для себе:
За порадою – до профі
Для органічного застосування композицій у житлову нішу не зайве порадитися з дизайнером. Спеціаліст підкаже оптимальну величину, гарнітуру, колірну гаму.
Він вирішить, який стиль вибрати, чи застосувати асиметричне рішення, а також вміло “впише” конструкцію в інтер’єр.
І, звичайно, порадить, де найвигідніше виглядатимуть імена, теплі меседжі, сакральні написи: на каміні, комоді, книжковій полиці, сходах, столі, над ліжком, на стіні чи стелі.
Дитяча
Тема інтер’єрних літер насамперед викликає асоціацію з кімнатою дитини. Адже вона – це продовження гри, розпочатої у дворі, поза квартири. Малюкові веселіше прокидатися, розрізняючи перед очима власне ім’я. Молодший школяр цілком погодиться з наявністю кумедного алфавіту над столом для уроків, усвідомлюючи, що навчання може бути грою. Полички для підручників та книг можуть бути викритими у літерну форму. Підліток зазнає теплих почуттів до батьків, які розмістили на стіні господаря кімнати назву його улюбленого музичного стилю, виконавця, девіз або заголовну літеру імені.
Спальня
У закритому від чужих очей приміщенні має бути особливо затишно. Ніщо не має дратувати. Тому функція оформлювальних літер у цьому випадку – нести позитив, нагадувати про приємні моменти життя. На стіні над ліжком доречно поміщати слова кохання, імена, великі окремі літери. Позитивне враження від таких рішень часто посилюють за допомогою фотографій. У сучасних дизайнерських проектах використовуються неяскраві неонові композиції, у тому числі для стелі.
Вітальня
У кімнаті, де збирається вся родина, фотосюжети про різні періоди сімейного існування набувають особливого сенсу. Підкріплені значними літерами, виконаними в химерних техніках та різних стилях, знімки та картини створюють атмосферу єднання, довіри, кохання. Улюбленими предметами вітальні (і спальні, втім, теж) служать подушки у формі літери або з принтами певного змісту.
Кабінет
Це свята святих професіонала, який любить працювати в неробочий час. Тут все має бути облаштовано оптимально, але без занудства. Втім, ця кімната, як ніяка інша, – відображення характеру господаря, велика кількість натяків на його сферу діяльності. Найбільше сюди підходять дерев’яні та металеві композиції, несвітлові та світлові об’ємні конструкції.
Окреме місце у творчості інтер’єрних художників займає робота над дизайном кухні. Це приміщення містить величезний потенціал для польоту фантазії. Дошки для нотаток, посуд, підставки, меблі з написами, словесні композиції на підвіконні та стіні – далеко не всі варіації на задану тему. Коридор і сходи між поверхами теж цікаві шанувальникам свіжої інтер’єрної тенденції. Головне – не боятися експериментів. Адже тільки будучи сміливим та креативним, можна створити для себе по-справжньому комфортний та улюблений життєвий простір.