Інформаційні стенди

Нині інформаційні стенди стали невід’ємною частиною роботи практично будь-якого правильно функціонуючої серйозної установи. Часто їх можна бачити у банках, офісних будівлях, торгових центрах чи медичних установах. Інформаційний стенд, який, крім свого основного завдання — донесення необхідної інформації людям, став активно використовуватися і у веденні рекламних кампаній, однаково добре справляються і з тим, і з іншими завданнями.

Замовити інформаційний стенд

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Купити інформаційний стенд

  Ціна виготовлення інформаційного стенду розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ ВИДИ

   Інформаційні стенди, ціна на які відрізняється залежно від виду, прийнято ділити за призначенням. Опис найпопулярніших видів інформаційних стендів представлений нижче:

   • Стенди з охорони праці — інформаційний стенд цього типу грає найважливішу роль правильної організації праці на будь-яких підприємствах. Закон України говорить про те, що кожна фірма в обов’язковому порядку повинна мати такий інформаційний стенд для повідомлення працівників щодо правил безпеки. Там же мають бути розміщені правила з обов’язками колективу.
   • Стенди в кабінет — це переважно інформаційні стенди з кишенями для постійного оновлення важливої ​​інформації. Але кишені, зрозуміло, є далеко не завжди. Все залежить від того, яка саме інформація там буде розміщена.
   • Медичні стенди — важливість цих конструкцій важко переоцінити, адже на них розміщується інформація, яка стосується найдорожчого – нашого здоров’я. Жодна лікарня не обходиться без таких щитів.