Лазерна різка

Наші переваги

 • Власне виробництво

  Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

 • Дизайн поліграфії

  Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

 • Висока якість

  Високий організаційно-технічний рівень виробництва

 • Доставка по світу

  Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

 • Оперативне виконання

  Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

 • Комплексні рішення

  Надання всіх послуг від макету до готового проекту

Новий лазерний верстат дозволяє нам різати і гравірувати будь-які матеріали починаючи від найтонших і до товщини різу в 20 мм. Найпоширенішими з них вважаються: дерево, фанера, картон, акрил, пластик, пвх, шкіра та м’які метали. Наше програмне забезпечення дозволяє здійснювати ажурне та фігурне лазерне різання за бажанням замовника. Замовити якісне та точне різання матеріалу – це отримати результат найвищої якості при виготовленні сувенірів, подарунків та декору.

Лазерне гравіювання у Києві

Нанесення лазерного гравіювання здійснюється за допомогою правильно виставлених лінз та сфокусованого променя, який за рахунок нагрівання пропалює матеріал на встановлену глибину. Саме це і вважається головною відмінністю від лазерного маркування. Головними факторами, які потрібно знати при замовленні лазерного гравіювання це потужність лазерної трубки випромінювача та товщина матеріалу. Від цих показників залежить розрахунок вартості лазерного гравіювання.

Які наші можливості?

Виготовлення сучасної рекламної та сувенірної продукції важко уявити без такого прогресивного способу обробки матеріалів, як лазерне різання та гравіювання – віртуозного та гранично точного.

а) дозволяють створювати ексклюзивні вироби;

б) гарантують найвищу якість робіт, завдяки якій наші товари користуються попитом у Європі.

Наші клієнти оцінили переваги високотехнологічного різання за допомогою лазера, що рухається запрограмованими лініями. А також гравіювання, коли лазерний промінь наносить задане зображення, занурюючись на невелику глибину.

Головні переваги лазерної різки

Порізка у такий спосіб має ряд плюсів:

– він надзвичайно точний, у руках умілого майстра спотворення виключено;

– оскільки нагріті частини віддаляються під час роботи, вади від впливу високих температур не можливі;

– комп’ютерна програма дозволяє мінімізувати витрати матеріалів (розріз дуже вузький – 0,1-0,3 мм), встановити контроль за процесом, забезпечити високу швидкість.

Невипадково цей спосіб такий популярний у зовнішній рекламі. Його застосування має на увазі солідність і гарний смак замовника. Що стосується гравірувальників, то створені ними на лазерному верстаті роботи в буквальному значенні – витвори мистецтва. Будь то номерки, медалі, печатки, таблички, вивіски, які потребують ювелірної тонкості та точності. Такі малюнки надзвичайно міцні.

Від вибору матеріалу залежить оперативність виконання замовлення та ціна. Наші висококласні фахівці знають, як здійснити ваші бажання. Вони дадуть слушні поради на всіх етапах виконання завдання. Подбають, щоб ціна була для вас прийнятною. Виконають замовлення якісно та вчасно. На думку провідних експертів, саме правильно зроблене лазерне різання збільшує результат готового виробу на 60-70%.