Лазерна різка фанери та дерева

Для створення декору, рекламних носіїв та промо-матеріалів використовується велика кількість різноманітних композитів. Одним з найпопулярніших є дерево або фанера. Завдяки екологічності, малій вазі, бюджетності та привабливості зовнішнього вигляду цей матеріал затребуваний серед широкого числа замовників. Для надання ексклюзивного та оригінального зовнішнього вигляду використовується лазерне різання фанери. Через таку обробку потрібний результат виходить швидко, з мінімальним рівнем відходів. Лазерна різка фанери дає можливість заощадити на закупівлі вихідного матеріалу і досягти чудової якості. Цей метод не залишає зазубрин, нерівностей та шорсткостей на краях. Отримати послуги лазерного різання фанери ви завжди зможете в компанії «Прінт Факторі».

Замовити лазерну різку фанери

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Лазерне різання дерева та фанери в Києві

  Найновіше обладнання та багаторічний досвід роботи з різними матеріалами дозволяє досягати філігранного результату навіть при створенні складних та ексклюзивних виробів.

  На підприємстві «Прінт Факторі» встановлені верстати та машини з ЧПУ, за допомогою яких і проводиться різання.

  Вони виключають ризик людської помилки і завдяки максимальній автоматизації процесу дозволяють швидко виготовити виріб навіть більшого масштабу.

  Спеціалізоване обладнання забезпечує високий рівень безпеки виробництва. Саме через необхідність наявності професійних верстатів та досвіду роботи з ними різання фанери вдома не може бути зроблено.

  Для цієї роботи завжди потрібна допомога професіоналів, яку пропонують співробітники «Прінт Факторі».

  Лазерна різка фанери

  Даний метод обробки дерева та декоративних композитів на його основі (наприклад, фанера або ДСП) має кілька важливих нюансів. Вони пов’язані з характеристиками використовуваних матеріалів. Основу краще вибирати хвойних порід.

  Листяні види більш чутливі до високої температури. При обробці фанери і дерева з таких порід можуть з’явитися ділянки, що обвуглилися. Це псує естетичність зовнішнього вигляду виробу.

  Якщо потрібне лазерне різання саме фанери або ДСП, важливо пам’ятати, що роботи з цим матеріалом можуть забрати трохи більше часу, ніж при обробці бруса з деревини.

  Пов’язано це з тим, що обраний матеріал є спресованою стружкою, склеєною спеціальними складами. Через них збільшується час розкрою під лазерне різання.

  Різання лазером для виготовлення декору

  Цей спосіб обробки фанери та дерева популярний у дизайні приміщень, знаходить застосування у творчих майстернях, що займаються окрасою заходів та урочистостей. Використовується в рекламному бізнесі для створення незвичайного оформлення торгових точок та офісів.

  Завдяки відносно невеликій вартості робіт і самого матеріалу цей метод затребуваний при виготовленні декору різної складності. Додатковою перевагою є і легкість обробки, мала вага одержуваної конструкції, її довговічність.

  Щоб лазерне різання фанери і дерева принесло очікуваний результат, важливо приділити увагу якості матеріалу, що використовується. Найпростіше виготовити виріб потрібної форми з тонкого листа спресованої стружки. Однак, для конструкцій великого масштабу варто вибирати товщу основу для забезпечення її надійності і стійкості.

  За допомогою різання лазером можна виготовити такі види виробів.

  1. Декоративні літери та панно.
  2. Настінні фігурні панелі.
  3. Декоративні плити для перекриття.

  Щоб декор, виготовлений методом лазерного різання, відповідав очікуванням якості, потрібно вибирати хорошу основу з однорідною структурою. Справа в тому, що промінь швидко проходить порожнечі, а в місцях скупчення клею може затриматися, що призведе до обвуглювання краю.

  Лазерне різання та гравіювання дерева

  У компанії «Прінт Факторі» ви можете замовити різання фанери з наступним нанесенням ексклюзивного гравіювання. Даний метод спрямований на створення написів, зображень та орнаментів на брусі, аркуші. Здійснюється також за допомогою променя.

  Сфера застосування лазерного різання фанери

  Даний метод обробки деревини використовується в промисловості та для вирішення повсякденних завдань.

  Лазерне різання та гравіювання активно застосовуються для створення наступної продукції.

  1. Сувеніри та подарунки.
  2. Іграшки.
  3. Прикраси та аксесуари.
  4. Скриньки та системи зберігання.
  5. Меблі та аксесуари для дому.
  6. Декор інтер’єру.
  7. Деталі оформлення фасадів, ландшафтів.
  8. Трафарети та лекала.
  9. Підставки під гаряче.
  10. Офісне приладдя.
  11. Рекламні матеріали.

  Лазерне різання з наступним гравіюванням дерева допомагає робити оригінальні та складні заготовки, які можуть бути декоровані фарбою, емаллю та іншими видами покриттів.

  Переваги лазерного різання фанери

  Даний метод обробки матеріалів та створення заготовок завдячує своєю популярністю унікальним властивостям лазера та характеристикам деревини. Лазерне різання та гравіювання відрізняються наступним переліком переваг.

  1. Висока швидкість обробки.
  2. Акуратність різання.
  3. Мінімальна кількість відходів.
  4. Можливість втілення навіть украй складних ескізів.
  5. Автоматизованість процесу, що забезпечує мінімум ризиків при здійсненні  різання .

  Гравіювання дерева виглядає дуже ефектно і дозволяє зробити унікальні вироби за короткий термін. Лазерне різання актуальне в тих випадках. коли потрібно виконати великий обсяг робіт за мінімальний проміжок часу з найменшими витратами. Для її здійснення не потрібно розпилювання основи на окремі деталі, так як промінь здатний створювати навіть складні форми з одного великого листа.

  Це сприяє мінімізації виробничих відходів, а відтак і зниження ціни робіт. Якщо ви бажаєте, щоб гравіювання дерева було виконане на найвищому рівні якості, звертайтеся до фахівців «Прінт Факторі». За вашим замовленням буде проведено різання та оформлення виробів та заготовок у найстисліші терміни та за привабливою ціною.

  Що потрібно знати про лазерне різання та гравіювання дерева?

  Лазерний промінь легше розмальовує хвойні дерева, ніж листяні. Працюючи з іншими край виробів обвуглюєтся. Фанера або дерево-шарувата плита являє собою спресовану та склеєну формальдегідну смолу частинки деревини. Якість різання безпосередньо пов’язана з видом дерева, використаного для виготовлення шпону. Простіше працювати з похідними від хвойних порід. Розкрій дещо сповільнюється через клейову основу.

  Чим тонше заготівля, тим устаткуванню легше з нею впоратися. Справа ще й у тому, що фанерні порожнечі лазер мине швидко, а, натикаючись на шматочки смоли, злегка гальмує. Тому необхідно вибирати виключно якісні дерево-шаруваті плити з максимально рівною поверхнею.

  Однак швидкісний промінь не замінний, якщо потрібно здолати великий обсяг робіт за короткий час. Та й відходів від такого процесу дуже мало, адже різання відбувається без розпилювання. Гравірування є найтоншим, віртуозним процесом з проникненням променя на невелику глибину бруса (плити), в результаті чого виходять красиві, вишукані вироби. Хоча у випадку деревно-шарової плити через неоднорідність її структури гравіювання ускладнене.

  Компанією «Прінт Факторі» нагромаджено солідний досвід обробки даних матеріалів за допомогою лазера. Наші клієнти замовляють цей вид послуг, тому що знають: наші професіонали гарантують високу якість за лояльних цін. І виконують замовлення вчасно.