Наше обладнання

Цифрова друкарська машина Konica Minolta

Високопродуктивне професійне обладнання цифрового друку призначене для виготовлення великих тиражів. Оперативне виготовлення тиражів високоякісних ч/б та кольорових документів, включаючи як друк так і деякі види післядрукарської обробки.

Сканування та електронна обробка документів. Комунікаційні функції у документообігу. Konica Minolta застосовується для виготовлення друкованої продукції (листівки, брошури, буклети, банери тощо).

4-х кольорова офсетна машина Man Roland

Офсетні друкарські машини MAN Roland – зразок друкарської машини та результат постійного вдосконалення технології концерну MAN. Широкий спектр паперів, картону або матеріалів особливих видів, що запечатуються, роблять MAN Roland друкарською машиною універсального призначення.

Машина має високу продуктивність і ефективність незалежно від тиражу, що друкується. MAN Roland – це стійка конкурентна перевага безкомпромісно націлена на найвищу якість друку. Гарантія цього – високоефективний кольоровий апарат, що відрізняється збалансованою швидкістю реакції на зміну положення кольорових шиберів та високою фарбоємністю для стабільного нанесення фарби протягом усього тиражу.

4-х кольорова офсетна машина RYOBI

Це новий клас листового офсетного обладнання. Друкарські машини Ryobi заслужили міцну репутацію сучасного, зручного та надійного інструменту друкаря. Підтвердженням цього є численні нагороди, присуджені різними міжнародними організаціями. Там можна друкувати найрізноманітнішу продукцію – конверти, поштові листівки, етикетку, упаковку, високоякісні плакати тощо на папері, картоні, плівці, фользі та інших матеріалах.

Широкоформатний інтер’єрний плотер Mimaki UJV 160

З технологією світлодіодного ультрафіолетового закріплення. Призначення – широкоформатний уф-друк. Дане обладнання дає можливість друкувати зображення високої якості, що не потребують ламінації, як на рулонних, так і на твердих листових матеріалах. Дане обладнання відкриває нові можливості при реалізації різних завдань, таких як створення POP-матеріалів, реклами на транспорті, а також друк на прозорих та металевих носіях, жорстких матеріалах.

Різальна машина POLAR 78

Високошвидкісна гідравлічна паперорізальна машина призначена для типових різальних робіт форматів листів до A2, для різання різних матеріалів: папір, картон, плівка, фольга, пластик та ін. Для збільшення продуктивності та більш ефективної роботи з великими замовленнями.

Polar 78 оснащена різними периферійними пристроями для різальних машин: стоппідйомники; віброзіштовхувачі; будову перевороту стапеля; пристрій завантаження на задній чи передній стіл; поличкові накопичувачі стоп; пристрій автоматичного розвантаження та ін.

Листопідбірна машина DSC-8000

Апарат має деяку кількість лотків, одночасно можуть бути задіяні або всі або окремі лотки в довільному порядку. Схема дій при роботі з листопідбірною машиною наступна: надрукований тираж розкладається на лотки – на перший лоток укладається пачка перших сторінок блоку, на другий – пачка других і т.д. Після включення листопідбірної машини вона послідовно збирає листи з кожного лотка і зібраний блок подається в приймальний лоток.

Якщо брошура має більше аркушів, ніж лотків у апарату, то добірка здійснюється комплектами, а потім вони об’єднуються в блок вручну. Використання листопідбірної машини навіть у варіанті її найпростіших представників значно прискорює цей трудомісткий процес і знижує ймовірність помилки. Надруковані листи кожного виду укладаються на окремий лоток, і надалі листопідбірна машина підбирає з кожного лотка по одному аркушу на робочий стіл степлера-фальцівника або на власний приймальний лоток. Для зручності подальшої ручної добірки блоків передбачається функція укладання блоків зі зсувом. Машина оснащена програмованим лічильником підібраних блоків, датчиками контролю порожніх лотків, застрягання паперу, подвійного листа та оптичного контролю неправильно встановлених на лоток листів.

Нумераційна машина з секцією перфорації та біговки Morgana FSN

Це професійний нумераційний апарат із вакуумною подачею листа та ротаційним механізмом нумерації. Morgana FSN оснащений потужним вакуумним компресором для забезпечення якісної роботи з практично будь-якими видами паперу та дозволяє контролювати процес нумерації від подачі аркуша до його виходу у приймальний лоток. Також, в даному нумераторі є повітряний роздмухувач стопи, що одночасно знімає статику з паперу і дозволяє підвантажувати папір не зупиняючи процес нумерації та роботу машини в цілому.

Morgana FSN використовує барвистий апарат із мікропористим чорнильним роликом, який переносить чорнило на формний валик для передачі чіткого чорнильного відбитка. Чорнила можуть бути червоного та чорного кольору, також можливе використання Pantone кольорів.

Дротошвейна машина

Шиття дротом як один із способів скріплення друкованої продукції застосовується в поліграфії вже не один десяток років. Але при цьому ця технологія і зараз продовжує залишатися найбільш затребуваною та пріоритетною, особливо якщо йдеться про виготовлення книжкових блоків, буклетів, багатосторінкових рекламних брошур, календарів.

У цьому випадку дротошвейне скріплення – це не тільки простий і надійний спосіб виготовлення друкованої продукції в плані технологічного виконання, але ще й економічно вигідніший.

Фальцювальна машина Stahl

Сучасна високоавтоматизована фальцювальна машина повного формату, призначена для складання паперу певним чином. Горизонтальна подача паперу (паралельно лінії згину). Фальцується будь-який вид продукції, що передбачає згинання матеріалу. Найчастіше це блоки багатосторінкових каталогів (при скріпленні скобами), буклети, листівки, запрошення тощо.

Ріжучий плотер GCC Jaguar V-61

Невеликий, настільний плоттер із професійної серії для виробників реклами. Він може використовуватися при інтенсивному навантаженні до цілодобової роботи. Цей апарат виготовлений для якісного та швидкого різання не тільки легких, але й важких, світловідбивних, металізованих та термотрансферних плівок.

<Оснащений функцією суміщення різання з надрукованим зображенням. Найбільш популярна модель для вирізування етикеток та заготовок для об'ємних етикеток.

Фрезерний верстат з ЧПУ MTech F2115

Призначений для обробки таких матеріалів як пластик, двошаровий пластик, оргскло, акрил, дерево, таблички, моделі, прототипи та ін.

Потужний шпиндель з високою частотою обертання до 24000 об/хв, професійне програмне забезпечення у розширеній комплектації з додатково встановленими осями обертання для 3,5D обробки.

Лазерний верстат портального типу із чпу 1500×1500мм 150W

Призначений для гравіювання та різання широкого спектру матеріалів (фанери, акрилового скла, ABS, шпону, паперу, картону, дерева, силікатного скла, ПВХ, м’яких металів).

Лазерна трубка RECI – 150 вт на рідинному охолодженні від компанії RICI

Односторонній гарячий широкоформатний ламінатор Mefu MF1700-F1

  • Наявність пристрою, що запобігає зминання, що забезпечує рівномірний розподіл матеріалу по всій довжині, що знижує брак і підвищує економічність.

  • Верхній вал піднімається та опускається за допомогою важеля, забезпечуючи рівномірну фіксацію матеріалу.

  • Готова продукція автоматично подається на приймальний вал.

  • Пристрої контролю натягу.

  • Влаштування рівняння краю полотна.

  • Реверсивний вал подачі матеріалу закріплюється нагорі, забезпечуючи вільне та безпечне завантаження плівки.