Зовнішня реклама у 2022 році: головні тренди

Крокуючи в ногу з часом, зовнішня реклама набирає все більшої популярності. Вона освоює цифрові технології, щоб ефективніше впливати на споживача. В результаті в усьому світі спостерігається збільшення витрат на «зовнішню рекламу». А тим часом неухильно знижуються витрати на рекламу у засобах масової інформації. Головна причина цього – небувала популярність інтернет-реклами.

За твердженням експертів з комунікаційного холдингу IPG Mediabrands, які обробляють дані щодо 70 країн світу, у 2019 році витрати на зовнішню рекламу збільшаться на 6,5 відсотків. Особливо зацікавлені у розвитку «зовнішності» та активному застосуванні в ній різних ноу-хау такі бізнеси:

 • Великі будівельні компанії та реалізатори нерухомості;

 • Гіпермаркети та супермаркети, що спеціалізуються на продажу електроніки;

 • Розважальні центри, кінотеатри, театри, що залишили у минулому епоху афішних тумб.

Жива реклама з паєток

Вона завоювала рекламний ринок порівняно недавно, прийшовши на зміну звичайним  вивіскам . І одразу підкорила серця потенційних споживачів. Адже на тлі численних нудних картинок та написів блискучі носії виглядають дуже ефектно. Подача інформації на паєтках – задоволення недешеве. Але естетичне задоволення, яке вони дарують, того варте.

До речі, фактором, що здешевлює, для живої реклами є відсутність необхідності в додаткових джерелах освітлення, на відміну від звичних  світлових букв , лайтбоксів,  світлових панелей . А отже, в наявності – економія електрики.

Цифрові екрани 

Сучасний споживач потребує динаміки, що відповідає стрімким темпам життя. Його не влаштовують статичність та тьмяність. Тому рекламодавці підключають можливості прогресивних технологій, щоб виготовити просунуту максимально дієву «зовнішню».

Не дивно, що видовищні цифрові відеоекрани захоплюють дедалі більше простору. Вони привертають увагу потенційних покупців яскравими образами, виразними текстовими композиціями. Їх розміщують як у транспорті – як компактних моніторів, і на стінах висоток – як гігантських дисплеїв. 

Ролики на цифрових екранах працюють непомітно і продуктивно: повторюючись багато разів за короткий відрізок часу, вони добре запам’ятовуються. Витратитись на такий ролик дозволяють собі лише великі компанії. Але й вигоду від таких вкладень вони мають значну.

Білборди

Неминуча затребуваність цих старих добрих рекламоносіїв – своєрідний феномен. На популярність білбордів відчутно вплинули мобільні технології. І річ не тільки в тому, що фанати соцмереж люблять робити селфі на тлі оригінальних сюжетів, розміщених на традиційних великих дошках. Якщо ці дошки встановлені у правильних локаціях, інформацію з них оперативно зчитують власники мобільних телефонів. Очікуючи автобус або гуляючи проспектом, вони на льоту схоплюють інформацію з білбордів і негайно здійснюють покупки в інтернет-магазинах або зідзвонюються з приводу запропонованих послуг.

Мобільні телефони плюс «зовнішня реклама»

Існує і зворотний процес, який підкорив величезну кількість користувачів Інтернету та мобільного зв’язку. Активізуючи функцію геолокації, а також «озвучивши» у Всесвітній мережі свої запити, люди потрапляють під невсипущу увагу реклами, що таргетує. Скануючи місцезнаходження можливого клієнта, мобільний Інтернет пропонує йому координати та інші відомості про місцезнаходження поблизу необхідного товару (послуги).

Згідно з останніми дослідженнями, 27 відсотків покупців займаються пошуком потрібної інформації у громадському транспорті, а 23 – отруюють запити, перебуваючи на вулиці.

Чи переможе колись інтернет-реклама зовнішню? Адже поки що вони біжать наввипередки. А коли перетинаються між собою, дивним чином посилюють ефективність один одного.

Наши преимущества

 • Собственное производство

  Общая площадь производственной площади составляет 500 м2

 • Дизайн полиграфии

  Разработка макетов любой сложности с визуализацией

 • Высокое
  качество

  Высокий организационно-технический уровень производства

 • Доставка по всему миру

  Доставка в Европу и США любым видом транспорта

 • Оперативное выполнение

  Готовность Вашего заказа день в день или в сжатые сроки

 • Комплексные решения

  Оказание всех услуг от макета до готового проекта

Нужна консультация? Наши специалисты всегда на связи!