Брендування магазинів

У ринковому кругообігу різноманітних марок, що продають, головне – звернути увагу споживача на найважливішу – свою! Саме за допомогою брендування обладнання вдається створити незабутній, яскравий імідж. Фахівці компанії Прінт Факторі можуть професійно провести:

 • Брендування магазинів
 • Брендування офісів
 • Брендування банкоматів
 • Брендування холодильників
 • Брендування торгових точок
 • Брендування кіосків
 • Брендування обладнання

Замовити брендування магазину

  Брендування магазинів ціна

  Вартість брендування магазину розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості брендування обладнання.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   НАВІЩО ПОТРІБНЕ БРЕНДУВАННЯ МАГАЗИНІВ ТА ОБЛАДНАННЯ?

   Не так і суттєво, назва компанії розкручена або поки що проривається до вершин слави. Один із ступенів перевіреного способу досягнення мети – нанесення інформації про продукт на найбільш помітні об’єкти торгової площі: холодильники, шафи, полиці, прилавки та ін.
   Розглянутий вид зовнішньої реклами – складова найширшого, системного інструментарію із завоювання довіри споживача. Таким є брендування торгової точки. Цей комплекс послуг має для підприємця першорядне значення, оскільки формує повноцінне, різнобічне уявлення про товар. А разом з тим – про приміщення, грунтовність та смак його власника.

   Якісний брендинг магазину, шоу-руму, кафе, кіоску, виставкового боксу або цілого павільйону (а також будь-якого іншого закладу з реалізації товарів та послуг) має пряме відношення до ефективності продажу. Від того, наскільки цілісно, ​​стильно, красиво та професійно виконано рекламний візуал торгової точки, безпосередньо залежить кількість покупців. Позитивний результат: у відвідувача не лише формується позитивне, компліментарне ставлення до торговельного закладу, а й виникає бажання відвідувати його ще неодноразово.

   Брендування обладнання, банкоматів та приміщень

   Дуже потрібна послуга обклеювання вінілової плівкою, зокрема – холодильного обладнання. Цей варіант вигідний, тому що він:

   • Відносно не дорогий, порівняно з іншими методами створення вражаючого образу товару;
   • Оперативний та практичний;
   • За потреби дозволяє акуратно змінити одне покриття на інше, не залишаючи подряпин.

   Професіонали компанії також вимірюють обладнання замовника для подальшого створення макетів в єдиному фірмовому стилі. Серед послуг у цьому сегменті нашої діяльності:

   • Демонтаж зображень, які потрібно змінити на нові;
   • Створення дизайн-макету;
   • нанесення рекламної інформації на плівку;
   • Монтаж розробленої композиції,що спонукає покупця до дії.

   Брендування магазинів, офісів та приміщень від Прінт Факторі

   Наші фахівці допоможуть клієнту визначитися з видами внутрішньої та зовнішньої реклами для просування бренду на ринку. Вони порадять, на чому звернути увагу насамперед, проаналізують, де найкраще помістити логотип, товарний знак, слоган, малюнок, скріншот відеоролика. Досвідчені співробітники виготовлять різноманітні об’єкти із нанесеною на них рекламною інформацією: стенди, лайтбокси, плакати, банери, вивіски. Будуть враховані найхимерніші ідеї та побажання замовників.

   Нас не лякають обсяги робіт. З будь-якими справляємось у термін. Головне – у нас найширший арсенал сучасного обладнання та наднових, міцних матеріалів (докладна інформація про це представлена ​​на нашому сайті). Перед тим, як оформити замовлення, ми знайомимо споживача з багатою палітрою наших можливостей. Замовляючи таку послугу, в компанії «Прінт Факторі», клієнт отримує можливість швидко та якісно презентувати свій товар з найвигіднішого боку.

   Посприявши успіху замовника на ринку, ми підтримуємо його і надалі. Наприклад, здійснюємо ребрендинг відповідно до оновленої концепції компанії. Забезпечуємо іміджевою продукцією сезонні кампанії, презентації, акції, участь у виставках.

   Брендування торгових точок

   Брендування торгового обладнання

   Брендування холодильників