Друк флаерів

Якщо ви хочете рекламувати свій новий ресторан, відкриття магазину або новий масажний кабінет, флаєра – чудовий спосіб донести ваше повідомлення. Можливості нашої компанії дозволяють організувати друк флаєрів будь-якої складності, щоб підтримати комунікацію вашого бренду з потенційними клієнтами та допомогти виділитися серед конкурентів.

Замовити друк листівок

  Друк флаерів ціна

  Друк флаерів А4

  Формат А4 (4+0)1000 шт/грн2500 шт/грн5000 шт/грн10000 шт/грн
  Папір 90г8221 4862 5964 810
  Папір 130г1 0431 8893 4396 434
  Папір 170г1 3342 5904 6808 867

  Друк флаерів А5

  Формат А5 (4+0)1000 шт/грн2500 шт/грн5000 шт/грн10000 шт/грн
  Папір 90г5147931 3822 563
  Папір 130г5741 0861 9383 643
  Папір 170г7111 3812 4954 724

  Друк флаерів А6

  Формат А6 (4+0)1000 шт/грн2500 шт/грн5000 шт/грн10000 шт/грн
  Папір 90г2274107131 324
  Папір 130г2975601 0001 880
  Папір 170г3677111 2872 437

  Ціна виготовлення флаєрів може розраховуватись індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри та інші. Заповніть форму нижче та дізнайтесь скільки коштує друк флаєра саме для вашого замовлення.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ДРУК ФЛАЄРІВ ОСОБЛИВОСТІ

   Якщо вам терміново потрібні флаєри, вибирайте Прінт Фактори. Ми можемо організувати друк флаєрів і підготувати їх до відправки в той же день, коли ви зробите замовлення, тому ви отримаєте їх якраз до наступного заходу. Ми не просто працюємо швидко, ми пропонуємо якісний друк флаєрів на замовлення з широким вибором розмірів, форм та видів паперу.

   Друк флаєрів для широкого охоплення

   Просування продуктів, рекламні заходи, розсилка запрошень – це лише деякі з багатьох способів використання флаєрів у бізнесі. Вони є основним рекламним продуктом через простоту дизайну та економічне поширення.

   Існує безліч стратегій розповсюдження флаєрів, які ви можете використати. В ідеалі вам слід роздавати флаєри у місцях з інтенсивним потоком людей, наприклад, у метро, ​​продуктових магазинах та на перехрестях вулиць. Ви також можете розвішувати флаєри на шкільних та громадських дошках оголошень, у пральних та інших громадських місцях.

   Незалежно від того, чи використовуєте ви їх як роздаткові матеріали, рекламні матеріали на винос або відправляєте їх поштою, друк флаєрів і роздача є одним з найбільш ефективних способів просування ваших продуктів, спеціальних заходів та багато іншого.

   Друк флаєрів для різних напрямків

   • Звичайні флаєри – підходять для різних заходів та функцій. Замовивши друк флаєрів у Прінт Факторі, Ви точно отримаєте виріб, який повністю відповідає вашим вимогам.
   • Ділові листівки – перевірений спосіб реклами. І стартапи, і діючі підприємства використовують друк флаєрів у своїх інтересах, тому що це ефективний і доступний спосіб охопити ширшу аудиторію.
   • Флаєри подій найкраще використовувати в рамках більшої маркетингової кампанії. Використання флаєрів разом з іншими рекламними каналами підвищує впізнаваність та ажіотаж вашого заходу. Будь то концерт, зустріч школярів або день відкритих дверей з нерухомості, флаєр творитиме чудеса, розповсюджуючи інформацію про майбутню подію.

   Друк флаєрів для ефективних подій

   Флаєри скануються лише за кілька секунд, перш ніж клієнти вирішать, читати їх чи викинути. Ось чому важливо створити дизайн, який відразу впадає у вічі.

   Ось кілька порад, про які слід пам’ятати:

   1. Виділіть свою особливість – перш ніж щось розробляти, подумайте, як ви використовуватимете листівки. Ви просуваєте новий продукт? Якщо це так, вам знадобиться достатньо місця для тексту та зображень, щоб розповісти про переваги. Складені листівки та ділові листівки найкраще підходять для такого типу контенту.
   2. Більше не завжди краще – ваш контент повинен визначати розмір вашого флаєра. Багатьом потрібно якнайбільше місця, щоб втиснути все, що потрібно знати про бізнес. Це може перевантажити ваших потенційних клієнтів надто великою кількістю інформації. Нехай ваші листівки будуть простими. Надайте лише необхідні відомості, щоб викликати позитивну відповідь на ваш заклик до дії. Думайте нестандартно. Спробуйте рекламні оголошення унікальних розмірів та нестандартних форм, наприклад, круглі, квадратні або у формі листя, з вирізаними листівками .
   3. Обов’язково вкажіть причини, через які вони повинні вибрати вас, наприклад, відгуки клієнтів, список переваг і навіть просто повний список вашої контактної інформації. Не забудьте включити найважливішу частину: ваш заклик до дії. Це може бути так само просто, як відвідати ваш веб-сайт, зайти до вашого магазину або зателефонувати вам.
   4. Якщо все зроблено правильно, друк флаєрів може багато зробити для вашого бізнесу. Виберіть Прінт Фактор для унікальних високоякісних флаєрів.

   Флаєри друк в компанії Прінт Факторі

   Друкуйте більше, заощаджуйте більше. Отримайте більше віддачі від витрачених коштів, замовивши оптом. На відміну від традиційних звичайних друкарень, ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, зручність та гарантоване дотримання термінів друку.

   Друк флаєрів відповідно до ваших термінів. Більшість наших продуктів готові до відправки в той же день або за 24 години! Ми пропонуємо терміновий друк флаєрів, щоб ви не гаяли час на просування свого бізнесу.