Вивіски для дитячого магазину

Дизайн вивісок для дитячих магазинів відноситься до виду візуальної графіки магазину, яка відображає інформацію для клієнтів про ваш бізнес та продукцію. Вивіски для дитячих магазинів можуть відрізнятися за формою та розміром залежно від місця розташування та цілей, але чи то банер чи рекламний щит, всі вони мають одну й ту саму мету – залучати відвідувачів та спілкуватися з вашими клієнтами. Дизайн вивіски дитячого магазину – це життєво важлива частина бізнесу. Це перше враження, яке складається у багатьох клієнтів про вас, і один із найважливіших інструментів продажів.

Замовити вивіски для дитячого магазину

  Вивіска дитячого магазину ціна

  Ціна вивіски для дитячого магазину розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Вивіска на дитячий магазин – особливості виготовлення

   Придивіться до вивіски вашого дитячого магазину, чи правильно вона доносить покупцям інформацію про бізнес та продукцію? Вивіски дитячого магазину повинні бути акуратними, привабливими та яскравими, вони повинні передавати слоган вашого бренду та високі стандарти вашого бізнесу, і саме це Прінт Факторі може вам забезпечити.

   Вивіска для дитячого магазину

   Зовнішня вивіска дитячого магазину

   Зовнішня вивіска є, мабуть, найважливішим видом вивісок у роздрібній торгівлі, оскільки саме вона змушує покупців увійти у двері. Новий клієнт менше довірятиме підприємству, на вивісці якого перегоріли лампочки, мерехтить неон або облущилася фарба. На відміну від вашого прямого конкурента через дорогу, вітрина якого привертає увагу і завжди виглядає свіжою та актуальною. Прінт Факторі розуміє, що ваше торгове приміщення має бути фізичним представництвом вашого бренду, і може створити вивіску, яка приверне увагу, яка приверне вашого цільового клієнта і змусить його увійти в магазин.

   Внутрішня вивіска дитячого магазину

   Внутрішня вивіска покликана спонукати клієнтів до покупки та має бути більш цілеспрямованою. Прінт Факторі розуміє це і може створити низку інтер’єрної графіки для дитячого магазину, яка привертатиме увагу та відповідатиме вашому бренду.

   Цілеспрямовані знаки, що направляють покупців у певне місце або пояснюють, де знаходяться певні групи товарів, мають бути чіткими та зрозумілими. У той час як переконуючі знаки, що вказують покупцям на конкретні товари, які вони могли не помітити, або на розпродаж, який ви проводите, можуть бути трохи більш кумедними та креативними. Керівники роздрібних гіпермаркетів скажуть, що ефективна вивіска може збільшити на 85% продажі в магазині. Крім того, великі виробники сплачуватимуть власнику магазину значні суми за придбання цього місця.

   Якщо ви хочете, щоб покупець уповільнив крок у будь-який момент, ви можете використовувати вивіски, в яких використовується гумор або гра слів, що змушує людей зупинитися та замислитися. Коли хтось робить паузу, щоб прочитати вивіску та посміятися чи поділитися нею з другом, у вас більше шансів, що він побачить товар поблизу та здійснить покупку.

   Як всередині, так і зовні вашого магазину, ви повинні знайти правильний баланс між занадто малою і занадто великою кількістю вивісок. Занадто багато, і ваш магазин виглядає захаращеним і перегруженим – покупці не знатимуть, де що шукати. Занадто мало, і магазин виглядає непривітним та непоказним. Досвідчені графічні дизайнери та спеціалісти Прінт Факторі допоможуть у розробці, друку та установці вивісок для дитячих магазинів.

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.