Вивіски кафе та ресторанів

Вивіска кафе в наші дні — звичайнісіньке явище, яким взагалі нікого не здивувати. Вони і тут, і там… Але мало хто знає, що виготовлення вивіски для закладів подібного типу — справа не найпростіша, як це може здатися на перший погляд. Простому аматору в цій справі не впоратися з таким відповідальним та вкрай серйозним завданням. А саме тому рекомендуємо Вам робити своє замовлення саме в Прінт Факторі, де над проектом працюватимуть найкваліфікованіші професіонали, справжні фахівці в цій галузі.

Замовити вивіски для кафе

  ВИВІСКИ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ ЦІНА

  Ціна вивіски кафе розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ВИВІСКИ ДЛЯ КАФЕ ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ

   Вам потрібна вивіска кав’ярні? – без проблем! Докладемо всіх зусиль і разом отримаємо бажаний результат, якому будуть заздрити всі без винятку конкуренти. Виготовлені нами вивіски для кав’ярні не лише залучать нових клієнтів, а і вигідно виділять заклад серед інших. А зважаючи на те, що всі послуги ми надаємо за абсолютно доступними цінами, у Вас є можливість не тільки отримати унікальну за якістю вивіску для кав’ярні, але й вигідно заощадити на цьому. Звертайтеся до нашого сервісу та спостерігайте за розвитком свого бізнесу!

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.