Акриловий лайтбокс

Акриловий лайтбокс для зовнішньої реклами преміум-класу. Стабільна та міцна світлова реклама для зовнішнього використання. Встановіть елемент, що привертає увагу, і представте свою рекламу ще до того, як клієнт увійде в приміщення вашого підприємства. Ідеально підходить в якості зовнішньої реклами з підсвічуванням, світлового короба з логотипом, світлового знака з підсвічуванням на носі, зовнішнього світлового короба та багатьох інших.

Замовити акриловий лайтбокс

  Акрилові лайтбокси ціна

  Ціна на акрилові лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Акриловий лайтбокс

   Наші акрилові лайтбокси виготовлені з найвищою якістю і тому мають дуже довгий термін служби. Починаючи з підсвічування, заснованого на новітніх та найбільш ефективних світлодіодах, і закінчуючи захищеними кутами кришки з акрилового скла. Вся електрика пристосована для використання на свіжому повітрі. В якості альтернативи ми також пропонуємо сутінковий вимикач, який сам вирішує, коли час вмикати світло, залежно від денного освітлення!

   Вам просто потрібна установка чи хочете отримати все під ключ? Наша команда встановлює акриловий лайтбокс у Києві та по всій Україні, як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Будь-ласка, уточнюйте вартість установки, оскільки в залежності від місця встановлення можуть відрізнятися ціни.