Интер’єрний лайтбокс

Ви шукаєте лайтбокс, що органічно впишеться у ваш інтер’єр? Наші вироби є відмінним доповненням до будь-якого комерційного приміщення для розміщення рекламної продукції. Фахівці компанії Прінт Фактори можуть виготовити інтер’єрний лайтбокс, будь-якої складності за дуже доступними цінами. Наші інтер’єрні лайтбокси часто використовуються в роздрібній торгівлі або ресторанах для демонстрації товарів, розпродажів, майбутніх подій та меню. Весь наш каталог інтер’єрних лайтбоксів має можливість підвішування як альбомної, так і портретної орієнтації.

Замовити інтер’єрний лайтбокс

  ІНТЕР’ЄРНІ ЛАЙТБОКСИ ЦІНА

  Ціна на інтер’єрні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Інтер’єрні лайтбокси переваги та особливості

   Більшість доступних моделей мають рами на засувках, а деякі оснащені кріпильними гвинтами і фурнітурою для заміни вивісок. Конструкції, що відкриваються на засувках, ідеально підходять для приміщень з високою прохідністю або для місць, де вивіски постійно оновлюються або замінюються. Деякі моделі є двосторонніми, що ідеально підходить для одночасного розміщення різної реклами.

   Такі лайтбокси можна також зустріти в аеропортах або метро, ​​де спостерігається велике скупчення людей, в них можна розміщувати рекламу по обидва боки рамки – для перехожих, що йдуть з обох боків! Наші інтер’єрні лайтбокси ідеально підходять для використання на вікнах та стінах.

   Ви власник магазину, який шукає, чим привернути увагу людей, що проходять повз? Ми виготовимо такий інтер’єрний лайтбокс, який не залишить байдужими відвідувачів вашого магазину.

   У вас ресторан і потрібний спосіб продемонструвати меню навіть у слабко освітленому приміщенні? Розмістіть своє меню на вікні чи стіні в нашому інтер’єрному лайтбоксі, і перехожі матимуть чітке уявлення про те, що ви можете запропонувати.

   Наші інтер’єрні лайтбокси мають обробку, яка доповнить будь-який інтер’єр. Доступні срібні, чорні та прозорі рамки. Нейтральні кольори дозволяють зробити так, щоб вивіски були в центрі уваги людей, що проходять повз. Прінт Факторі пропонує різноманітний вибір інтер’єрних лайтбоксів, які підійдуть під будь-який дизайн.