Вивіска салону краси

В наш час важко уявити салон краси, який не мав би рекламної вивіски. Особливо складно, а точніше – неможливо це робити у випадку, якщо салон популярний. З однієї простої причини — заклад ніколи не стане популярним без яскравої та насиченої зовнішньої реклами, яка б приваблювала клієнта за клієнтом. Застосувавши такий вид зовнішньої реклами як вивіски, салон краси відразу ж почне набирати обертів, розвиватися і приносити прибуток, заради якого варто все це робити. Використовуючи вивіски, перукарня навіть бюджетного класу має всі шанси стати найвідвідуванішою перукарнею Вашого міста. У Прінт Факторі можна замовити вивіску для салону краси за оптимальною ціною!

Замовити вивіску салону краси

  ВИВІСКА САЛОНУ КРАСИ ЦІНА

  Ціна вивіски салону краси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Вивіска для перукарні — особливості виготовлення

   Вивіска перукарня також необхідна для цих закладів, як і наявність у них висококласних фахівців, які проводять процедури клієнтам. І це не перебільшення, а реальний погляд та твереза ​​думка. Уявімо, що Ви володієте салоном краси, зробили ідеальний ремонт, найняли найкращий персонал, організували все до дрібниць, але про рекламу забули або чомусь відмовилися від вивіски.

   І так, маємо ситуацію, в якій Ви вклали кругленьку суму в бізнес, щомісяця сплачуєте гроші за його функціонування, але він не те що не окупає себе, а взагалі веде до відчутного мінусу. А чому? — правильно, через відмову від вивіски салону краси, яка б приваблювала клієнтів, а вони у свою чергу приносили прибуток.

   Схема проста до неможливого, але початківці, а іноді й досвідчені підприємці припускаються таких дитячих помилок і намагаються заощадити на вивісках.

   А цього робити не рекомендується, адже на кону стоїть репутація салону!

   Щоб отримати потрібний результат за доступною ціною, звертайтесь до сервісу Прінт Факторі, де ми виготовимо високоякісну продукцію – вивіски салонів краси, які працюватимуть на Вас.

   Як показують дослідження, понад 85% клієнтів салонів краси, барбершопів чи перукарень працюють чи проживають поблизу. Тому потрібно обов’язково враховувати цей факт при виготовленні вивіски салону краси.

   Знайте: замовити стильну вивіску для салону краси у Прінт Факторі – гарантовано отримати результат!

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.