Світловий короб

Продемонструйте свій брендінг або рекламний блиск за допомогою світлового короба та графіки. Світлові короби мають прозору скляну або акрилову передню панель, за якою розміщується рекламне повідомлення або логотип на напівпрозорій вініловій плівці. Рама утримує панель і плівку на місці і оточує джерело підсвічування, яке зазвичай є флуоресцентним або світлодіодним (LED) підсвічуванням. Увімкніть живлення, і ваша реклама засвітиться!

Замовити світловий короб

  Світловий короб ціна

  Ціна на світлові короби розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   СВІТЛОВИЙ КОРОБ ОСОБЛИВОСТІ

   Ідеально підходять для кріплення на стінах або підвішування до стелі, рами більшості світлових коробів легко відкриваються, що дозволяє легко оновлювати повнокольорову графіку. Таким чином, світловий короб є відмінним рішенням для магазинів, ресторанів (для меню), кінотеатрів, автосалонів та інших місць, де ви хочете, щоб ваше повідомлення привернуло увагу.

   Високоефективні рекламні рішення, світлові короби також відмінно підходять для розміщення логотипів та іншої брендованої графіки у вестибюлях, приймальних та конференц-залах. Їх також можна побачити в аеропортах, на аренах, стадіонах та інших транспортних терміналах та розважальних закладах.

   У компанії Прінт Факторі ви зможете замовити світловий короб для приміщень та вулиці, розміри та типи якого підходять для будь-якого застосування та будь-якого бюджету. Деякі з наших світлових коробів є стандартними, а інші можуть бути розроблені на замовлення для конкретного застосування.

   Яким би не був ваш вибір, ви також можете покластися на нас у розробці та виробництві вашого індивідуального світлового короба, який дозволить продемонструвати свій логотип, графіку чи рекламне повідомлення у яскравих кольорах!

   Прінт Факторі пропонує безмежний асортимент світлових коробів. Такий вибір гарантує, що ви знайдете відповідний варіант для вашого офісу, магазину, ресторану чи іншого місця:

   • Банерні світлові короби — відмінний вибір для великих об’єктів: замість напівпрозорої плівки на натяжній тканині відображається графіка з підсвічуванням.
   • Двосторонній світловий короб — з рамками, що замикаються, призначений для підвіски до стелі, з двосторонніми рамками, що замикаються, можна переглядати як спереду, так і ззаду.
   • Світлодіодний світловий короб – енергоефективний варіант, він оснащений світловипромінюючими діодами для підсвічування. Нині такі вироби є галузевим стандартом.
   • Світлові короби, що замикаються – ці конструкції з відкидними дверцятами, які замикаються, ідеально підходять для установки в громадських місцях. Короба, що замикаються, захищають вашу графіку від злому або крадіжки.
   • Світловий короб з рамкою, що замикається, — економічний варіант короба з рамкою, що замикається, дозволяє легко вставляти напівпрозорі плівки з вашим логотипом або рекламними повідомленнями. Звичайно ж, заміна вашої індивідуальної графіки також не складе труднощів!

   Рекламний світловий короб переваги.

   Оцініть численні переваги світлових коробів. Короби, що виробляються Прінт Факторі приносять підприємствам і організаціям безліч переваг. Ці короби є:

   • Доступними – в порівнянні з багатьма іншими видами вивісок, світловий короб є доступним вибором. Світлопрозорі плівки, що виготовлені на замовлення, також не вимагають великих витрат.
   • Привабливі – підсвічені вивіски будь-якого типу, включаючи світлові короби – привертають увагу більше, ніж не підсвічені.
   • Не потрібними особливого догляду – заміна рекламних повідомлень проста і під силу практично кожному. Більше того, світлодіоди є довговічним джерелом освітлення.
   • Універсальними – світлові короби кріпляться на стіни або підвішуються до стелі та мають будь-які розміри. Будь то стандартний тип або індивідуальна, єдина у своєму роді конструкція – для будь-якого застосування знайдеться свій варіант.
   • Яскравими – напівпрозорі плівки, які ви вставлятимете у світлові короби для підсвічування, забезпечують захоплюючу графіку та високоякісні зображення.

   Световые короба вопросы и ответы

   Светодиоды или светоизлучающие диоды быстро становятся предпочтительным методом освещения для многих вывесок с подсветкой, включая внутренние световые короба. По сравнению с люминесцентными лампами светодиоды служат значительно дольше, снижая необходимость их замены и тем самым уменьшая затраты на обслуживание. Они экономичны: светодиодное освещение экономит около 30% электроэнергии по сравнению с люминесцентными лампами. Кроме того, больше не нужно ждать, пока ваша вывеска нагреется после включения, как в случае с люминесцентными лампами. Светодиоды загораются сразу!

   Световые короба имеют переднюю панель из прозрачного стекла или акрила, за которой находится рекламное сообщение или логотип на полупрозрачной виниловой пленке. Устойчивая к атмосферным воздействиям рама удерживает панель и пленку на месте и окружает источник подсветки, который обычно представляет собой флуоресцентную или светодиодную (светоизлучающую) подсветку. Включите питание, и ваша графика или реклама загорится!

   Пользователи световых коробов должны размещать в держателе плаката только полупрозрачные материалы. Чаще всего это полупрозрачная виниловая пленка.

   Световые короба от Принтфактори поставляются с отверстиями, предварительно просверленными в задней части рамы для настенного монтажа. Могут потребоваться специальные винты и другое оборудование, также необходимо подключение к электрической сети 220 вольт. Нужна помощь специалиста по монтажу? Мы можем предоставить и ее.