Ультратонкий лайтбокс

Найтонший вид світлової реклами на ринку – ультратонкий лайтбокс із рамкою товщиною всього 16 мм. Також наші експерти можуть створити вигнуту рекламну рамку. За рахунок великого досвіду та професіоналізму фахівці можуть виготовити ультратонкий лайтбокс будь-якого виду та складності.

Замовити ультратонкий лайтбокс

  Ультратонкі лайтбокси ціна

  Ціна на ультратонкі лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Ультратонкий лайтбокс переваги

   Цей вид світлової реклами є популярним серед підприємств громадського харчування, кінотеатрів та торгових мереж. Магнітна система дозволяє швидко та легко змінювати інформацію. Ультратонкий лайтбокс призначений для розміщення невеликої або середньої інформації/рекламних акцій/пропозицій.

   Ультратонкий світловий короб виготовлений із ПЕТ-пластику завтовшки 1 мм, який кріпиться до алюмінієвого профілю по периметру за допомогою магнітної стрічки. Всередині алюмінієвого профілю знаходиться спеціальна світлодіодна стрічка та оброблене оргскло для розсіювання світла.