Лайтбокс з підсвічуванням

Прінт Факторі пропонує більше варіантів та конфігурацій лайтбоксів з підсвічуванням, ніж будь-який інший виробник лайтбоксів в Україні. Для вас це означає, що незалежно від того, чи шукаєте ви лайтбокси з підсвічуванням для внутрішнього або зовнішнього використання, односторонні або двосторонні, з флуоресцентним або світлодіодним підсвічуванням — вибір, продуктивність та вартість наших виробів не мають собі рівних у галузі.
.

Замовити лайтбокс з підсвічуванням

  Лайтбокси з підсвіткою ціна

  Ціна на лайтбокси з підсвічуванням розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ЛАЙТБОКС З ПІДСВІТКОЮ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

   Завдяки світлодіодній системі освітлення лайтбокс із підсвіткою не потребує обслуговування протягом 100 000 годин. Він споживає на 30% менше електроенергії, ніж традиційні системи освітлення з люмінесцентними лампами. Надміцна рама, навісні дверцята, що замикаються, означають, що ваш плакат буде захищений від вандалізму.

   Лайтбокс поставляється зі світлодіодною стрічкою, розташованою по обидва довгі сторони, що підсвічує вашу інформацію. На 6-міліметровий внутрішній акриловий картон нанесені світловідбиваючі точки, що дозволяє світлу від світлодіодних стрічок рівномірно розсіюватися по всьому каркасу без темних плям.

   Металеві затискачі для плакатів у кожному кутку утримують ваші плакати на місці. Замовте лайтбокс з підсвічуванням зараз і станьте яскравішими і помітнішими за ваших конкурентів.