Фасадні вивіски

Фасадні вивіски, Київ якими переповнений, зустрічаються чи не на кожному кроці, але більшість із них лише займає корисне місце, а не працює так, як має працювати ефективна реклама. Розпочати потрібно з того, що дійсно ефективні фасадні вивіски виконують одразу два завдання:

 • Приваблюють людей, роблячи з них готових клієнтів;
 • Прикрашають/оживлюють фасад будівлі, в якій розташований рекламний заклад

Так, все вірно, якщо захотіли зробити привабливішим фасад – вивіска допоможе. Головне — витримати все в одному стилі, дотримуючись загального вигляду будівлі як її невід’ємної частини та увага до вашої вивіски гарантована. Замовити фасадні вивіски за оптимальною ціною у Прінт факторі!

Замовити фасадні вивіски

  ФАСАДНІ ВИВІСКИ ЦІНА

  Ціна фасадної вивіски розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Фасадні вивіски – особливості виготовлення

   Саме своїм виглядом фасадні вивіски роблять абсолютно незацікавлених перехожих Вашими постійними та відданими клієнтами, тому до виготовлення цього рекламного елементу ми підходимо з усією серйозністю та відповідальністю.

   Ми розуміємо всі ризики та з упевненістю гарантуємо, що наші фасадні вивіски будуть найвищої якості та принесуть найкращі результати завдяки своєму сучасному вигляду. Якісна та правильна реклама – це Прінт Факторі! Тепер репутація Вашого закладу – наша турбота!

   Замовити фасадну вивіску за оптимальною ціною!

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.