Фігурний лайтбокс

Надайте рекламі більше візуального ефекту за допомогою фігурного лайтбоксу. Ідеально підходить для використання у демонстраційних залах, виставкових стендах, торгових та офісних приміщеннях. Економічне світлодіодне освітлення мінімізує виділення тепла, забезпечуючи легкість у використанні.

Замовити фігурний лайтбокс

  Фігурні лайтбокси ціна

  Ціна на фігурні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Фігурний лайтбокс переваги та особливості

   Фігурний лайтбокс використовується окремо або кріпиться на стіну за допомогою кріплень, що додаються. Простий механізм рамки, що замикається, дозволяє швидко змінювати плакати, коли маркетингове повідомлення вимагає оновлення. Широка вигнута основа гарантує, що ваш фігурний лайтбокс витримає місця з високою прохідністю, а якісне підсвічування гарантовано приверне увагу ваших покупців.

   Рама виконана в привабливому анодованому сріблястому кольорі, а 6-міліметрова сталева опорна плита, також виконана в сріблястому кольорі, забезпечить міцність вашого дисплея в будь-якому місці, будь то роздрібна торгівля, приймальня, демонстраційний зал або виставковий стенд.