Підвісний лайтбокс

Підвісні лайтбокси рекламують та ідентифікують ваші пропозиції з найвищого рівня. Стельові лайтбокси звисають зі стелі, вони привабливі, портативні та настроюються. Ми пропонуємо підвісні лайтбокси, що мають світлодіодне підсвічування та неілюміновані стельові лайтбокси, які розміщуються над виставковими стендами та роздрібними вітринами. Кожен наш підвісний лайтбокс має яскраве світлодіодне підсвічування, шикарну і привертаючу увагу. Лайтбокс підвісний – чудовий спосіб допомогти покупцям знайти експонати або позначити відділи, торгові зони та зони громадського харчування, такі як кафе та салат-бари у роздрібних магазинах.

Замовити підвісний лайтбокс

  Підвісні лайтбокси ціна

  Ціна на підвісні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   СТЕЛЬОВИЙ ЛАЙТБОКС – ОСОБЛИВОСТІ

   Міцні алюмінієві рами банерів утримують натяжну графіку високої чіткості, надруковану з вашими ілюстраціями, графічними малюнками та брендингом. Тканинна графіка друкується сублімаційним друком на замовлення для отримання насичених кольорів, які чудово виглядають як при підсвічуванні, так і без нього. Для наших підвісних лайтбоксів ми використовуємо банери SEG (силіконова кромкова графіка) із силіконовою кромковою бісеринкою, яка вставляється в поглиблений паз підвісної рами, утримуючи банер у натягнутому стані. Натяжна тканина графічного матеріалу досить розтягується, щоб усунути пом’ятості. Силіконова бісеринка пришита до краю графіки і після встановлення буде прихована від очей. Розширте свою популярність за допомогою чудового підвісного лайтбоксу!

   Підвісний лайтбокс – переваги

   • Стильні та привабливі з підсвічуванням або без неї
   • Висока видимість на 360 º
   • Портативний, швидкий та простий монтаж без інструментів
   • Сублімаційний друк

   Підвісний лайтбокс завжди допоможе потенційним клієнтам знайти вас з великої відстані на виставковому майданчику або у великих магазинах.