Друк плакатів

Просування вашого бізнесу за допомогою нестандартних плакатів може допомогти ефективно донести ваші маркетингові повідомлення в привабливій формі, що запам’ятовується. Правильний персоналізований дизайн плаката може гарантувати, що незалежно від того, де демонструватиметься ваш нестандартний плакат, перехожі зупиняться та прочитають те, що ви хочете сказати. Якщо Ви вже розробили свій дизайн, наша послуга: друк плакатів надається швидко та легко з доставкою наступного дня. Друк плакатів для бізнесу виведе на новий рівень прибутку!

Замовити друк плакатів

  У Принтфакторі можна замовити плакат будь-якого формату

  Формат А3Формат А2Формат А1Формат А0
  12 грн24 грн49 грн96 грн

  Друк плакатів на замовлення — ціна може розраховуватись індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох чинників: матеріал, розміри, тираж. Заповніть форму нижче та дізнайтеся скільки коштує друк плакатів на замовлення.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ДРУК ПЛАКАТІВ ОСОБЛИВОСТІ

   Плакати – один із основних компонентів будь-якої зовнішньої реклами. Саме вони приваблюють цільову аудиторію, надаючи їй відомості про конкретну компанію та повідомляючи її контактні дані. Такі макети є вкрай дієвими за умови створення гарного та незабутнього дизайну.

   Плакати – продукція поліграфічного типу, яка використовується у всіх галузях та виготовляється шляхом повнокольорового друку. Її сфера застосування дуже широка:

   1. Зовнішня реклама (інформування потенційних клієнтів про місце розташування компанії, діючі акції, вид діяльності);
   2. Оформлення інтер’єрів приміщень (прикраса громадських/житлових/комерційних просторів відповідно до загального дизайну);
   3. Виставки та конференції (демонстрація успіхів та спільної діяльності компанії, надання як подарунок конкурентам/співробітникам/учасникам).

   Саме за рахунок широкого та універсального застосування послуга: Друк плакатів Київ є досить популярним. Такий тип поліграфії підходить для досягнення комерційних цілей (збільшення потенційних клієнтів, демонстрація актуальних акцій бренду), так і для виконання побутових завдань (доповнення інтер’єру будинку/офісу).

   Що таке плакат?

   Розберемося, що таке плакати – це найпростіші поліграфічні макети, представлені у вигляді одного аркуша. Вони виготовляються у вигляді яскравого рекламного продукту розмірами від 40х50 см до більш одного кв.м, зображення на який нанесено тільки з одного боку. Кожен плакат виконує одне завдання: залучення та утримання візуальної уваги.

   Відмінною рисою плакатів від інших поліграфічних виробів є мінімальна кількість тексту та великі фотографії/картинки. Зазвичай як текстовий супровід виступають: назва бренду, контактні дані, важлива інформація, знижки, слоган. Незалежно від того, для яких цілей плануєте замовити: друк плакатів – необхідно правильно підійти до вибору макету. Основними його параметрами є:

   • Формат – саме від розмірів продукту залежатиме ефективність створеної реклами. Для розміщення на вулиці рекомендується надавати переваги варіантам від 2 кв. м. У такому разі ймовірність підвищеної уваги з боку перехожих зростає.
   • Тип паперу – основа під зображення може бути глянцевою або матовою. Поліграфісти рекомендують віддавати перевагу середньому типу глянцевому паперу. У цьому випадку виготовлені плакати на замовлення зможуть добре передати колір і не відбиватимуть промені.
   • Якщо ж ви хочете обклеїти якусь рівну поверхню, то має сенс віддати перевагу паперу, що самоклеїться. Такі полотна легко розміщуються і зберігають свій первісний вигляд протягом тривалого періоду. Найкращим чином вони підходять для обклеювання виставкових стендів та скляних панелей (двері/вікна).

   Друк плаката особливості виготовлення

   Виконується виготовлення плакатів на замовлення в поліграфічній компанії. І якщо макет можна розробити самостійно, то виконати друк у домашніх умовах точно не вдасться. Така процедура передбачає використання широкоформатних полотен, спеціалізованого обладнання та відповідних фарб. У поліграфічному центрі виготовлення плакатів проводиться у кілька етапів:

   • Створення макету або доопрацювання Вашого. Для підготовки дизайну поліграфіст збирає інформацію про компанію, оформляє отримані дані у відповідність до уподобань та побажань замовника та доводить отриманий макет до ідеального стану.
   • Узгодження умов. Після створення макета поліграфіст затверджує його у замовника та вказують вартість, за якою буде виконано друк плакатів у Києві в конкретному випадку.
   • Виробництво поліграфії. Коли всі організаційні моменти вирішено, починається безпосередній широкоформатний друк афіш за допомогою професійних принтерів.

   Щоб замовити друк плакатів, які повністю відповідають вашим побажанням, необхідно безпосередньо спілкуватися з поліграфістом. Тільки досвідчений фахівець зможе підказати, який варіант поліграфічної продукції підійде до виконання конкретних цілей. Сьогодні замовити друк плакатів можна онлайн.