Рекламні вивіски

Щоб не казали, а рекламні вивіски потрібні абсолютно будь-якому бізнесу. Можна навіть сказати, що він практично з цього починається, без перебільшення. Можна відкрити навіть найсучаснішу компанію в усьому світі, але хто і як про неї дізнається? Ось тут і приходять на допомогу рекламні вивіски, які за умови правильного оформлення будуть діяти на пересічного громадянина (він же потенційний клієнт) як магніт.

Замовити рекламні вивіски

  РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ ЦІНА

  Ціна рекламної вивіски розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Рекламні вивіски – особливості виготовлення

   Справді, якісна конструкція не лише інформує людей, а й вигідно виділяє серед конкурентів. Як кажуть дослідження рекламного ринку — лише 1%(!) клієнтів готовий відвідати заклад, який не має жодної реклами. Результат такий собі, м’яко кажучи.

   А як Вам така інформація, що понад 80% громадян вперше відвідують заклад завдяки яскравій рекламі? Але найцікавішим фактом, виходячи з досліджень, є наступне: — близько 55% людей не користуватиметься послугами компанії, якщо її рекламні вивіски оформлені хоч трохи гірше, ніж у конкурентів.

   Насправді це дуже потужні факти, які кажуть, що така реклама вкрай необхідна будь-якій компанії. Важливим є й той момент, що рекламні вивіски (Київ) не варто замовляти у любителів-дилетантів, коли на кону стоїть репутація закладу. Замовлення потрібно робити виключно у професіоналів цієї справи. А це — Прінт Факторі! Ми створюємо якісні конструкції, які гарантовано приведуть до потрібних результатів і допоможуть Вашому бізнесу розвиватися з кожним днем ​​все сильніше.

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.