Лайтбокс двосторонній

Двосторонні лайтбокси – чудові рекламодавці завдяки своїй яскравості. Потрібно привернути увагу до певного товару чи послуги? Двосторонній лайтбокс виконає це завдання вдвічі краще. Завдяки яскравому підсвічуванню ваша рекламна графіка відображатиметься на зовсім іншому рівні. Його вплив неможливо переоцінити. Двосторонній лайтбокс привертає погляди споживачів набагато ефективніше, ніж традиційні друковані плакати. Ці маркетингові інструменти створені для того, щоб їх помітили! Двосторонні лайтбокси, працюють удвічі краще, доносячи вашу інформацію потенційним клієнтам.

Замовити двусторонній лайтбокс

  Двосторонні лайтбокси ціна

  Ціна на двосторонні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ЛАЙТБОКС ДВОСТОРОННІЙ: ВИДИ ПІДСВІЧУВАННЯ

   Двосторонні лайтбокси мають два типи освітлення. У великих моделях, як у випадку з тотемами для підлоги, використовується стандартне люмінесцентне освітлення. Лампи розташовані прямо за центром області, щоб забезпечити найбільшу кількість світла. У невеликих каркасах використовується технологія світлодіодів. Оскільки світлодіодні лампи розташовані з боків, світло необхідно розподілити на всій поверхні боксу. При використанні лайтбоксів із торцевим підсвічуванням рівномірне освітлення розподіляється за допомогою дифузійного малюнка.

   Наші двосторонні лайтбокси з підсвічуванням представлені у великій різноманітності. Вони варіюються від стандартних розмірів плакатів, закріплених на стовпах, до великих тотемних дисплеїв з графікою висотою більше шести футів. Розміщення є ключовим моментом при використанні цих типів лайтбоксів. Переконайтеся, що їх бачать перехожі у коридорах, вестибюлях та інших місцях із високою прохідністю. Ми продаємо стенди з чорною або сріблястою обробкою із прямими або вигнутими поверхнями.

   Підвісні моделі призначені для розміщення за вітринами магазинів. Реклама з підсвічуванням, яке можна побачити як усередині, так і зовні приміщення, підкреслює акції продажу, послуги чи те, що продає ваш бізнес. Ваші двосторонні лайтбокси демонструватимуть професіоналізм, орієнтуючись на потенційних клієнтів!

   Цей вид світлової реклами потребує високоякісного зображення. Тому лайтбокси вимагають спеціальних друкованих матеріалів для досягнення найкращих результатів. Ми рекомендуємо спеціальну плівку з підсвічуванням. На відміну від паперу для друку, ця плівка забезпечує насичені кольори і темний чорний колір без ефекту «вимивання». Те, як ви представляєте свій бізнес потенційним клієнтам, не менш важливе, ніж сам продукт.