Світлові вивіски

Яскраві неонові вивіски – це сучасний, а головне – дуже ефективний хід, за допомогою якого практично будь-яка реклама досягає максимального ефекту, а її помітність буде на однаково високому рівні як вдень, так і вночі. Такий вид привертання уваги потенційних клієнтів не втрачає своєї сили і сьогодні. Якщо говорити точніше, то їхня актуальність зростає з кожним днем. І це зовсім не дивує, адже світлові вивіски, не тільки виконують своє головне завдання — залучають клієнтів, а й надають особливого вигляду фасаду закладу.

Замовити світлові вивіски

  Світлові вивіски ціна

  Ціна світлової вивіски розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Світлові вивіски — особливості виготовлення

   Цікаво і привабливо виглядають світлодіодні вивіски, що працюють в режимі світлодинаміки. Крім того, вони надійніші за неонові і споживають на порядок менше електроенергії. Обов’язково варто відзначити і той факт, що за терміном служби вони не тільки не поступаються, а й виграють. Рекламоносії абсолютно не втрачають своєї яскравості (що дуже важливо) і продовжують так само ефективно працювати на Вас.

   • Довговічність та повна свобода фантазії;
   • Якісна світлопередача інформації;
   • Хороша переносимість будь-яких погодних умов та перепадів температур
   • Можливість вибору абсолютно будь-якого кольору та відтінку;
   • Ідеальне поєднання з будь-якими іншими матеріалами
   • Можна використовувати і всередині, і зовні приміщення.

   Це далеко не всі переваги, але вже навіть судячи з них можна зробити правильний вибір у бік саме такої реклами. Відразу варто зауважити, що за допомогою цієї технології можна втілити в життя найсміливіші та унікальні ідеї. Бажаєте успішно розвивати свій бізнес — звертайтеся до Прінт Факторі. Виготовлена ​​нами реклама з однаковим успіхом добре допомагає як нещодавно відкритим закладам, так і тим, що вже функціонують. Результат від взаємодії можна буде відчути через мінімальний відрізок часу. Заполонили світлові вивіски Київ вже досить давно, але їхня якість залишає бажати кращого.

   Цю проблему із задоволенням вирішимо ми — Прінт Факторі! Справді, сьогодні світлові вивіски купити зовсім не проблема. Проблема в тому, щоб придбати якісну конструкцію, вкладення в яку повністю виправдає себе і приведе до потрібних результатів. Щоб не сумніватися у своєму рішенні – звертайтесь до нашої компанії. Ми завжди раді кожному клієнту та з незмінно високою якістю виконаємо всі побажання. Ваші вивіски світлодіодні будуть найкращими та найпривабливішими, можете бути впевнені в цьому! Світлові вивіски — це Прінт Фактори!

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.