Торцеві лайтбокси

Торцеві лайтбокси – це унікальний ефективний спосіб брендування та привернення уваги до вашого бізнесу 24 години на добу 7 днів на тиждень. Щоб помітити в місцях з високою прохідністю, використовуйте лайтбокси для зовнішнього фризу або пілонів. Усередині приміщення вони можуть виділяти ваш бренд над прилавками, у приймальних та вітринах магазинів, надаючи вашому бренду елегантного, професійного вигляду.

Замовити торцевий лайтбокс

  Торцеві лайтбокси ціна

  Ціна на торцеві лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Торцевий лайтбокс переваги

   Як правило, ми виготовляємо наші лайтбокси з акрилу чи алюмінію. На лицьову сторону лайтбоксів наноситься цифровий друк на молочному акрилу або гнучкій лицьовій стороні. Вони можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми. Ми також пропонуємо різні варіанти освітлення для вашого лайтбоксу.

   Торцеві лайтбокси з цифровим друком і підсвічуванням напівпрозорої графіки, з опаловими акриловими або полікарбонатними поверхнями, є надзвичайно гнучкий формат, створюваний за індивідуальним замовленням відповідно до ваших вимог.

   Прінт Факторі може виготовити торцевий лайтбокс будь-якого формату, від тонкого з підсвічуванням по краях для роздрібної торгівлі до двостороннього торцевого лайтбоксу під навісом, торцевих настінних лайтбоксів і рекламних щитів з гнучким підсвічуванням. Ми не тільки спроектуємо та виготовимо ваш торцевий лайтбокс, але й виконаємо монтаж та підключення ліцензованими електриками, що повністю виключає аварійні ситуації через неправильне підключення.

   Спеціаліст Прінт Факторі проконсультує вас по всіх елементах дизайну, а також щодо правильного розміщення відповідно до законів, щоб вас було видно і вдень, і вночі. Ми підкажемо вам, як вирішити, чи буде ваш яскравий брендинг консольно закріплений на боці будівлі або спускатися з навісу. Потім ми організуємо доставку та монтаж.

   Торцевий лайтбокс особливості виготовлення.

   • Односторонній або двосторонній
   • Графіка на одній чи обох сторонах, залежно від розміщення вивіски.
   • Світлодіод або неон
   • Хоча неонові вивіски все ще мають місце, найчастіше в сучасному світі лайтбоксів неон замінюється світлодіодами. Світлодіодні торцеві лайтбокси мають низку природних переваг перед неоновими вивісками: надійність, адаптивність, можливість зміни, економія коштів та яскравість.
   • Алюміній або акрил
   • У більшості випадків вони поєднують у собі обидва компоненти, але можуть бути виключно алюмінієвими або акриловими.
   • Більше ніяких грубих стиків
   • Для великих лайтбоксів ми рекомендуємо використовувати гнучкі лицьові панелі, щоб уникнути непривабливих стиків, які можна побачити у багатьох старих лайтбоксах з акриловим покриттям.
   • Гнучка лицьова сторона може бути виготовлена ​​у великих розмірах – без стиків! — Це означає, що ваш бренд, повідомлення та логотип будуть безперервними по всій довжині вашого торцевого лайтбоксу.

   Догляд за світловими коробами

   Слідкуйте за зносом, графіті, погодними умовами, зниженням продуктивності або підвищеним енергоспоживанням. Якщо ви помітили будь-які проблеми або пошкодження вашої вивіски, негайно зв’яжіться з консультантом Прінт Факторі, і ми будемо раді допомогти!