Рекламні лайтбокси

Що може бути кращим для привертання додаткової уваги до товару чи послуги? Рекламні лайтбокси привертають увагу потенційних клієнтів. Замість того, щоб просто демонструвати друковані плакати, використовуйте підсвічування, щоб підвищити ефективність вашого маркетингу! Використовувані власниками бізнесу протягом десятиліть, рекламні лайтбокси пропонують посилення акценту, яке необхідно на роздрібному рівні. Ми пропонуємо рекламні лайтбокси будь-яких розмірів. Для підсвічування з низьким рівнем нагріву використовується економічна світлодіодна технологія. Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо використовувати спеціальну плівку з підсвічуванням для вашої графіки. На відміну від звичайного плакатного паперу, ця напівпрозора плівка розроблена для забезпечення найбільш насичених кольорів та темного чорного кольору. Ці параметри особливо важливі для комерційних підприємств, які вимагають від своїх рекламних кампаній лише найкращого.

Замовити рекламні лайтбокси

  РЕКЛАМНІ ЛАЙТБОКСИ ЦІНА

  Ціна на рекламні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

  Вартість виїзду замірника

  Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  РЕКЛАМНИЙ ЛАЙТБОКС – ПЕРЕВАГИ

  Всі рекламні лайтбокси мають рами, що замикаються. Це забезпечує можливість переднього завантаження без необхідності знімати раму для заміни плаката. Завдяки яскравому освітленню вони звертають увагу потенційного покупця на графіку. Саме тому рамки випускаються в однотонних кольорах, таких як сріблястий чи чорний. Ви можете кріпити рекламні лайтбокси до стіни або підвішувати їх до стелі. Залежно від моделі до комплекту поставки входять кріплення для настінного монтажу, а також комплекти для підвішування на нейлоновій лісці. Одним з найпопулярніших методів підвісу до стелі є розміщення їх прямо за вітринами магазинів. Кожна модель може бути виставлена ​​у вертикальному чи портретному форматі.

  Найголовнішою особливістю є світлодіодне підсвічування. Розташовані за боками, що защіпаються, світлодіодні смужки випромінюють яскравий промінь світла, який поширюється по всій поверхні рамки. Спеціально розроблені гравірувальні візерунки під областю плаката допомагають рівномірно розподілити світло без утворення гарячих точок. Світлодіоди, відомі своєю дешевою технологією, забезпечують низький рівень нагріву та мінімальний вплив на ваші рахунки за електрику.

  Коли йдеться про бізнес-маркетинг, найкращі інструменти – це зрозумілі інструменти. Звертайтеся до покупців з професійно надрукованою, підсвіченою рекламною графікою без уваги. Відмінний вибір для ресторанів швидкого харчування, роздрібних магазинів та театрів, рекламний лайтбокс перетворює звичайне на незвичайне. А простого глядача у постійного покупця!