Круглий лайтбокс

Круглі лайтбокси привертають увагу до фасаду будь-якого будинку. Виготовлені з міцних алюмінієвих профілів та зі склом або ковпаками з опалового акрилового скла, вони пропонують все необхідне для багаторічного використання на відкритому повітрі. Вибирайте між одностороннім та двостороннім дизайном. У разі односторонньої версії встановлюється задня стінка з натурального алюмінію, яка за бажанням може бути забарвлена ​​кольорами RAL або металік.

Замовити круглий лайтбокс

  Круглий лайтбокс ціна

  Ціна на круглі лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   КРУГЛИЙ ЛАЙТБОКС ОСОБЛИВОСТІ

   Класичні лайтбокси квадратної або прямокутної форми добре відомі, оскільки використовуються в основному з рекламною метою. Круглий лайтбокс привертає більше уваги, адже такий варіант набагато рідше зустрічається у міському краєвиді. Зрозуміло, підсвічування також здійснюється економічними та довговічними фірмовими світлодіодами. Це гарантує однорідне та яскраве освітлення рекламного простору. Залежно від ваших потреб ви можете одночасно замовити і напис. Для цього використовується плівка для світлових коробів із цифровим друком та матовим або глянцевим захисним ламінатом.

   Круглий лайтбокс від Прінт Факторі

   Прінт Факторі пропонує комплексне рішення щодо створення круглих лайтбоксів. Наші власні консультанти з дизайну та послуги з проектування, а також перевірений досвід у виробництві, встановленні та обслуговуванні дозволяють працювати з вами над створенням зовнішнього вигляду, який найкраще представляє ваш бізнес та яскраво передає цінності бренду.

   Круглі лайтбокси можна замовити будь-якого необхідного розміру. Вироби з торцевим підсвічуванням можуть бути виготовлені з акриловими поверхнями для нанесення цифрового друку, так і з фігурними поверхнями. Обидва типи круглих лайтбоксів можуть мати внутрішнє підсвічування з використанням новітніх світлодіодних технологій для яскравого та чіткого проектування зображення. Виробництво за індивідуальним замовленням на нашому власному виробництві означає, що на замовлення доступні будь-які форми та розміри світлових коробів з підсвічуванням та проекційних вивісок без підсвічування. Оскільки кожна з них виготовляється на замовлення, вони можуть доповнювати інші вивіски, такі як вбудовані літери, фризи та вивіски з підсвічуванням.

   Маючи 20-річний досвід роботи з вивісками, ми маємо достатні знання, щоб підняти імідж вашого бізнесу на новий рівень. Ми використовуємо різні матеріали, такі як нержавіюча сталь, дибонд, сплави, вініл, акрил та багато іншого, наша команда фахівців з реклами зможе підібрати для вас бізнес-рішення, яке найкраще відповідатиме вашому фізичному положенню. Прямо зараз у компанії Прінт Факторі можна замовити круглі лайтбокси. Щоб уточнити вартість круглого лайтбоксу та особливості, зв’яжіться з нашими фахівцями.