Оформлення вітрин

Все більшої популярності набуває яскравий та привабливий дизайн наклейок на склі вікон магазинів, ресторанів та офісів за рахунок оформлення вітрин. Київ дуже виділяється за рахунок такої реклами серед інших міст України. Нанести на вікна помітну інформацію про бренд, що продається в бутику, про знижки, розпродажі, зміну колекцій – ефективний рекламний крок. У Києві бізнесмени дедалі частіше звертаються до цього ефективного засобу залучення споживачів. Наші фахівці зроблять монтаж будь-якої мистецької композиції не лише у столиці, а й в інших містах України. Ми відповідально підходимо до кожного замовлення, підбираємо потрібний варіант з огляду на низку обставин: термін застосування піарної акції, стан фасаду, освітлення всередині та зовні будівлі, цільове призначення. Замовити індивідуальне оформлення вітрини за оптимальною ціною!

Замовити оформлення вітрини

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  ПОКЛЕЙКА ПЛІВКИ НА ВІТРИНИ

  Поклейка плівки на вітрини

  При оформленні вітрин магазину та брендування вікон, фасадів використовують різні фактури, застосовують різні методи. Розглянемо особливості та переваги найпопулярніших з них:

  Анлікація самоклеючими плівками

  Літери та фігурки, вирізані з кольорових чи металізованих матеріалів, складаються у брендові назви чи іміджеві слогани. Виробники самоклеючої продукції, пропонують широку кольорову гамму товарів, глянсову або матову поверхні.

  Аплікації можна наносити в один та два шари. Якщо ви хочете зробити текст напису об’ємним або контрастним, що добре читається при різному освітленні — замовляйте друк подвійних наклейок на скло та стіни магазинів. Модним стає використання світловідбивних, голографічних матеріалів з ефектом лінзи або піскоструминної обробки скла.

  Повнокольоровий друк на самоклеючій плівці

  Нанесене таким способом фонове зображення може містити складні ефекти: сюжетні малюнки, хитромудрі візерунки, гру тіней і градієнтів. Для захисту картинки ми радимо зробити ламінування: нанесення прозорого шару поверх кольорового друку. Це захистить скляний вітраж від впливу природних факторів, механічних пошкоджень, надовго збереже естетичний вигляд.

  Друк на перфорованій плівці

  Такі наклейки на вікнах барів чи ресторанів виглядають оригінально: рівномірне розміщення отворів на сітчастій структурі пропускає світло всередину приміщення, а сюжет при цьому не спотворюється. Малюнок виглядає цілісно навіть із невеликої відстані. Таке декорування підходить для затінених сторін будівель.

  Вибирайте спосіб при брендуванні вітрин та оформленні скла, стін офісів, магазинів та будинків, який найбільше відповідає вашим запитам, органічно поєднується з архітектурними особливостями будівлі. Замовити оформлення вітрини з унікальним дизайном за оптимальною ціною!

  ОБКЛЕЮВАННЯ ВІТРИН ПЛІВКОЮ ОРАКАЛ

  Плюси розміщення реклами на вікнах та вітринах магазинів

  В умовах зростаючої конкуренції у світлі появи інноваційних способів просування продукції звичайному підприємцю важко залишатися на плаву. Діючим мотивуючим фактором стає прозора реклама на вікнах та вітринах. Цей крок дозволить залучити більше покупців, що безпосередньо позначиться на доходах. Переваги при брендуванні та оформленні вітрин магазинів:

  • Низька витратність порівняно з іншими видами зовнішньої реклами;
  • Можливість креативно та компактно подати весь обсяг інформації;
  • Тривалий термін експлуатації дозволяє зберігати презентабельний вигляд приміщення;
  • Мінімальний догляд;
  • У яскраво освітлених приміщеннях використовується як тонування.

  Наклейки на скло допомагають приховати дрібні дефекти: замутнення, сторонні включення, набірні бульбашки, нерівність поверхні.

  Чому ми?

  Ми розуміємо, що наклейки на вітрини є сильним маркетинговим інструментом впливу на споживачів. Щоб цей хід приніс відчутні результати, ми розробили комплексний підхід і замовник отримує весь спектр послуг.

  Креативний дизайн

  Дизайнери втілять будь-який задум підприємця. Отримавши заявку, вони розроблять кілька варіантів дизайну, підберуть матеріали, уточнять деталі по об’єкту, щоб готове зображення органічно вписалося в інтер’єр. Ми допоможемо створити стильне зображення, придумати яскравий слоган.

  Монтаж демонтаж

  Чи будуть при оформленні вітрин виконуватися покладені на неї функції, залежить від багатьох складових. Якісна поклейка плівки відіграє при цьому істотну роль, а тому ми пропонуємо:

  • виготовлення надійних кріпильних елементів, рамок;
   ламінування.
  • Технічна оснащеність нашого підприємства дозволяє надавати послуги найвищої якості.

  Виїзд по всій Україні

  Ми можемо оперативно та якісно оформити фасади магазинів чи офісів усіх точок одного бренду на території країни. У стислі строки:

  • зробимо виміри кожної поверхні;
  • адаптуємо дизайнерський макет під кожну виробничу точку;
  • зробимо монтажні роботи на місцях.

  З нами наклейка на скло магазинів, офісів і ресторанів перетворюються на приємний процес, позбавлений будь-яких турбот і великих витрат.