Вуличний лайтбокс

Зовнішній лайтбокс, призначений для використання поза приміщеннями. Для стадіонів, арен, кінотеатрів та транспортних терміналів ці незамінні маркетингові інструменти допоможуть привернути увагу до реклами. Виготовлений ​​із міцних матеріалів, кожна панель із зовнішнім номіналом призначена для того, щоб протистояти стихії та зберігати плакати та графіку свіжими та новими.

Замовити вуличний лайтбокс

  ВУЛИЧНІ ЛАЙТБОКСИ ЦІНА

  Ціна на вуличні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ВУЛИЧНИЙ ЛАЙТБОКС ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

   Який тип плакатного матеріалу слід використовувати для вуличного лайтбоксу? Користувачі повинні розміщувати в цьому тримачі плакатів лише напівпрозорі матеріали або підсвічування. Просування бізнесу на відкритих майданчиках, таких як зовнішні стіни та пішохідні доріжки. Додавання світла до зовнішнього лайтбоксу збільшить вплив і приверне людей поцікавитися вашими товарами та послугами. У порівнянні з традиційною вивіскою, вуличний лайтбокс привертає більше уваги і може бути видно навіть у темних та погано освітлених місцях. Хоча ця зовнішня панель розрахована на серйозні погодні умови, вона також підходить для використання всередині приміщень.

   Зовнішній лайтбокс дає користувачеві можливість розміщувати рекламу будь-де, будь-яку погоду, вдень і вночі. Щоб зберегти графіку в хорошому стані, вуличний лайтбокс оснащений міцною алюмінієвою конструкцією та гумовою прокладкою для захисту від негоди. Розроблений з урахуванням вимог довговічності та зручності зовнішній лайтбокс також має розстібне обрамлення, яке дозволяє легко змінювати плакати, навіть не знімаючи дисплей із зовнішньої стіни. Ресторани можуть швидко змінювати вивіски для різних спеціальних пропозицій або змін у меню. Завдяки заздалегідь просвердленим отворам в алюмінієвому профілі, вуличний лайтбокс можна встановити вертикально або горизонтально, залежно від необхідності. Рами, що замикаються запобігають злому і крадіжці.

   Вуличний лайтбокс способи кріплення

   При встановленні зовнішнього лайтбоксу на вулиці можуть знадобитися спеціальні гвинти та інше обладнання, тому рекомендується професійна установка. Якщо зовнішній лайтбокс встановлюється в приміщенні, достатньо використовувати гвинти та анкери, що додаються.

   Завдяки люмінесцентним лампам T5 вуличний лайтбокс є одним із найяскравіших світлових дисплеїв на ринку. Технологія торцевого підсвічування забезпечує привабливе освітлення без гарячих точок та тіней. Все, що бачить глядач, — це яскраве, рівне освітлення, яке унікальним чином спроектоване так, щоб бути трохи яскравішим у центрі плакату. Хоча лампочки у цьому зовнішньому світловому коробі служать не так довго, як CCFL або LED, заміна лампочок проста, недорога і може бути виконана без зняття панелі зі стіни.

   Чи можна використовувати зовнішній лайтбокс у приміщенні?

   Хоча вуличний лайтбокс призначений для зовнішнього використання, його можна легко встановити і всередині приміщення.

   Зовнішній лайтбокс підходить для встановлення в під’їзді, який може зазнавати коливань температури або непрямої дії погоди. Маючи безліч переваг, зовнішній лайтбокс висвітлить плакат або інший рекламний слоган в будь-якому приміщенні.