Лайтбокс підлоговий

Підлогові лайтбокси пропонуються у різних розмірах, стилях та дизайнах, створюючи великий вибір привабливих виробів! Кожен підлоговий лайтбокс є потужним рекламним інструментом, який може бути використаний для створення інтересу до продукту, послуги або бізнесу. Завдяки великому розміру та унікальній презентації ці види лайтбоксів рідко залишаються непоміченими. Стенд у вигляді світлового короба може стати відмінним інформаційним банером або показчиком в торговому центрі або виставковому залі. Ви також можете використовувати їх для створення додаткових рекламних дисплеїв у магазині або виставковому стенді. Кожен підлоговий лайтбокс можна використовувати як довідник, карту місцевості або путівника для позначення розташування магазинів на торговій площі. Покупці оцінять такі довідкові стенди.

Замовити підлоговий лайтбокс

  Лайтбокс підлоговий ціна

  Ціна лайтбоксу для підлоги розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ПІДЛОГОВИЙ ЛАЙТБОКС – ОСОБЛИВОСТІ

   Підлогові лайтбокси можуть висвітлюватись за допомогою різних технологій. Часто для цього використовуються енергозберігаючі світлодіодні лампи.

   Такі лайтбокси для підлоги ідеально підходять для використання в роздрібних магазинах або інших закритих приміщеннях, що вимагають періодичної зміни вивісок.

   Компанія Прінт Факторі також виробляє лайтбокси для підлоги, в яких використовуються люмінесцентні лампи T8. З цими панелями ми рекомендуємо використовувати напівпрозорі банери, наприклад, надруковані на матеріалах duratrans, для створення яскравіших дисплеїв. Незалежно від обраного варіанта, обидві форми освітлення є чудовим рішенням для створення яскравих презентацій. Сучасні лайтбокси для підлоги – це універсальний маркетинговий інструмент. Купуйте підлоговий лайтбокс для вашого холу або виставкового залу та голосно заявіть про ваш бізнес!