Мобільний лайтбокс (переносний лайтбокс

Все необхідне для візуального просування будь-якого товару чи послуги на місці в одній сумці, просте встановлення без інструментів. Переносний лайтбокс розроблений для мобільності та довговічності при проведенні презентацій у різних місцях. Мобільний лайтбокс – установка всього за 5 хвилин, для додаткового ефекту включено світлодіодне підсвічування. Професіонали, які переїжджають із місця на місце, проводячи презентації, люблять наш продукт. Виріб ідеально підходить для торгових виставок, презентацій, тренінгів та рекламних акцій.

Замовити переносний лайтбокс

  Мобільні лайтбокси ціна

  Ціна на мобільні лайтбокси розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

  Вартість виїзду замірника

  Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  МОБІЛЬНИЙ ЛАЙТБОКС ВІД ПРІНТ ФАКТОРІ

  Наші вироби допоможуть Вам справити враження на будь-якому заході та виділитися за допомогою яскравої графіки серед конкурентів. Наші експерти завжди дотримуються 4-х принципів:

  • Ваша вивіска має бути яскравою.
  • Ваш логотип має виділятися.
  • Ваше мистецтво повинне зупиняти перехожих на своєму шляху.
  • Вам потрібно зробити WOW – з легкістю та портативністю.

  Міцний, але легкий каркас з алюмінію та ABS, який зсувається та засувається, індивідуальна та складувана тканинна графіка SEG та яскраве світлодіодне освітлення – перетворює вашу експозицію та приваблює ваших клієнтів щоразу, коли ви клацаєте вимикачем.

  Мобільний лайтбокс – технічні особливості

  Вбудоване світлодіодне освітлення – модулі живлення LED знаходяться всередині профілю рами зверху і знизу і не можуть бути пошкоджені при транспортуванні або вантажно-розвантажувальних роботах завдяки своїй хитрій конструкції

  . Рівномірно освітлена поверхня – модулі потужних світлодіодів забезпечують рівномірне освітлення поверхні незалежно від того, який розмір мобільного світлового короба ви оберете. Інструменти не потрібні — мобільний світловий короб буквально розсувається та ззамикається за лічені хвилини без використання інструментів. Попрощайтеся зі звичайним згорнутим банером, мобільний лайтбокс – це новий рівень у маркетингових кампаніях.