Лайтбокс з літерами

Забавний спосіб відобразити персоналізоване повідомлення на вечірці, весіллі або в домашній вітальні. Просто вставте літери в лайтбокс, щоб написати повідомлення, і натисніть вимикачем, щоб побачити, як лайтбокс підсвітить слова! Лайтбокс із літерами також ідеально підходить для реклами спеціальних пропозицій на ринку!

Замовити лайтбокс з буквами

  Лайтбокс з літерами ціна

  Ціна на лайтбокси з літерами розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ЛАЙТБОКСИ З ЛІТЕРАМИ ПЕРЕВАГИ

   Набір букв дозволяє легко додати особисті повідомлення, імена та багато іншого в ваш будинок або на особливий захід. Лайтбокс з літерами ідеально підійде для будь-яких цілей – від створення яскравого образу в кімнаті до додавання веселого, унікального декору на весільній урочистості. Біла поверхня обрамлена чорною пластиковою рамкою, що ідеально підходить для надання індивідуальності вашому будинку, місцем проведення заходу або навіть комерційним закладам, таким як магазини, кафе або ресторани.

   Лайтбокс з літерами – купити в Прінт Факторі

   Купуйте лайтбокси з літерами, щоб розмістити їх зовні магазину для залучення клієнтів або у торговому залі для продажу конкретного товару. Встановіть їх у інших громадських місцях, щоб привернути увагу потенційних клієнтів. Багато лайтбокси з літерами оснащені світлодіодними екранами, на яких відображаються високоякісні цифрові зображення, деякі з яких навіть можуть рухатися. Інші призначені для показу простих намальованих або надрукованих зображень та тексту.

   Деякі моделі поставляються з великими підставками, які можна встановити на підлозі або землі як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. Також ми виготовляємо невеликі моделі, які можна повісити на стіну. Всі наші конструкції мають фізично міцні рами з алюмінію або інших металів, що робить їх стійкими до зношування та навіть до зовнішніх впливів, таких як вітер.

   Лайтбокс із літерами купити – нових покупців залучити! Зв’яжіться з нашими експертами та отримайте найкращу ціну.