Друк банерів

Банер – один з найбільш поширених та бюджетних типів реклами. Ми пропонуємо друк банерів в Києві для рекламних послуг та товарів, інформування про бонуси, знижки, різні новини, створюючи позитивний імідж компанії. Вони використовуються як декор приміщень на івент заходах, щоб створити приємне враження серед потенційних клієнтів.

Зображення та текст наноситься на спеціальне ПВХ полотно, армоване ниткою з поліестеру. Зазвичай вони мають великі розміри та привабливий дизайн, розроблений фахівцями. Завдяки цьому внутрішня та зовнішня реклама привертає увагу, допомагає запам’ятати інформацію.В нашій друкарні ви можете замовити друк банерів декількох типів, залежно від матеріалу банера:

Замовити друк банерів

  Види банерів

  Ламінований

  Призначений для виробів невеликих форматів, що використовуються на вулиці або в будівлі.

  Литий

  Найбільш міцний, термін служби від два і більше місяців, підходить для конструкцій будь -якого розміру.

  Скільки коштує надрукувати банер?

  Ціна залежить від ряду факторів:

  • Рекламної площини;
  • Призначення (зовнішній або для розміщення всередині будівлі, оформлення бігбордів, вітрин, панно для весілля чи соціальна реклама)
  • Якість друку
  • Складнощі дизайну
  • Особенностей предпечатной и постпечатной подготовки
  • Особливості підготовки до друку та післядрукарська обробка

  Поряд із високоякісним широкоформатним друком банерів для їх довговічності, важливу роль відіграє правильне кріплення виробу. Існує два способи прикріплення до опорної конструкції: люверси та кишені.

  Люверси (металеві кільця) встановлюються вздовж периметра полотна або вздовж окремих боків. Через них продівається дріт, який кріпиться до рами або опорного тросу.
  Кишені виконуються шляхом паяння складеного краю тканини. У кишені вставляється труба, мотузка, трос, на якому вставляється рекламне полотно.

  Замовити друк банера

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Етапи виготовлення банера

   Існує чотири основні етапи виробництва рекламного банера:

   • Розробка макета
   • Процес широкоформатного друку
   • Підбір матеріалу
   • Пост друкарська обробка

   Наші дизайнери професійно розроблять макет рекламного об’єкта. Вони знайдуть ідею, яку потрібно реалізувати, і, використовуючи графічну програму, створять зображення, вибравши необхідну якість друку. Якщо ви збираєтеся надрукувати банер в Києві на великих площах на вулиці або надрукувати його на банерній сітці, достатньо розміру 480 DPI. Зображення буде добре видно з великої відстані. Для високоякісного друку інтер’єру необхідна більш висока якість – до 1440 dpi.

   При виборі матеріалу враховуються цілі акції, розташування (вулиці чи приміщення), тип (двосторонній, стоячий, розтяжка тощо). Співробітники нашої друкарні підберуть необхідну банерну тканину: ламіновану або литу, звичайну або світлопропускну.

   BLACK OUT (БЛЕКАУТ)
   Абсолютно непрозора тканина вироблена з сировини підвищеної стійкості. В основному він розроблений для двосторонніх виставкових стендів, транспарантів. Оскільки основа не просвічується – це дозволяє не втрачати яскравості навіть при сильному освітленні приміщення.

   FRONTLIT (ФРОНТЛИТ)
   Майже не пропускаючий світла для одностороннього друку. Це вимагає наявності лицьового (фронтального) підсвічування або природного світла.
   BACKLIT (БЭКЛИТ)
   Напівпрозора плівка (світлопроникність 25%) без клейового шару. Застосовується для форм і вивісок із підсвічуванням тильного боку по типу лайтбоксів. Він розсіюється рівномірно по всій поверхні, тому його недоцільно клеїти, а лише вставити в готову світлову панель.

   Для якісного широкоформатного друку важливо правильно підібрати чорнило. Зазвичай для вуличного розміщення вибирають сольвентні або екосольвентні. У них висока стійкість до вигорання та дії атмосферних явищ, тому якість друку та яскравість фарб збережуться надовго.

   Якщо вам потрібні послуги з виготовлення виробів дуже великого розміру, наші фахівці виконають друк зображення частинами. При складанні готової реклами її фрагменти з’єднають спеціальним зварюванням.

   Тоді ціни друку банерів будуть вищими, але завдяки досвіду наших працівників та використанню професійного інструменту шов буде практично не видно. Післядрукарська обробка включає встановлення люверсів або виготовлення кишень для кріплення. За бажанням замовника можемо посилити край полотна або обрізати його по контуру зображення.

   МОНТАЖ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ

   Команда професійних монтажників нашої компанії вирішить будь-які проблеми розміщення ваших рекламних матеріалів. Вони встановлять банер з логотипом компанії або іншими видами реклами на будь-якому майданчику та потрібній висоті. Перед встановленням врахують вітрові навантаження. Визначать оптимальний спосіб кріплення конструкції:

   • Шнурівкою – до металоконструкції або рами.
   • Підвісами на тросах – Якщо немає опорної поверхні (через люверси карабінами).
   • Дюбелями – до фасаду (якщо розміри невеликі)..
   • Саморізами – Або шпильками через кишені на металеву раму (для великих виробів)

   Монтажники використовують лише надійні кріплення та професійний інструмент. Тому вироби не піддаються вітровому навантаженню та доносять інформацію у повному обсязі.

   Де відбувається друк банерів?

   Київ – це місто, де розміщені виробничі потужності нашої друкарні. Крім того, можна з будь-якого міста замовити друк банерів: Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та отримати їх за допомогою зручної для вас транспортної компанії по всій території України. У нас ціна на виготовлення банера є цілком прийнятною, особливо якщо врахувати, що ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та фарби, а також жорстко контролюємо продукцію на виході.

   Терміни виготовлення банера

   Залежно від складності макета, площі поверхні, що запечатується, необхідності монтажу або відправки його перевізниками терміни виготовлення різні. На просте замовлення йде від одного дня. В середньому замовити виготовлення банера та отримати готовий виріб ви можете протягом трьох днів. Але якщо реклама потрібна терміново, наша компанія розробить і надрукує його швидше за додаткову плату.

   У чому особливість реклами на банерах?

   • Ефективність – банер неможливо «переключити» або проігнорувати, оскільки контакт з інформацією неминучий;
   • Бюджетність – Ціна на друк банерів вважається найдешевшою серед усіх зовнішнім інструментом залучення клієнтів.
   • Оперативність – маючи затверджений макет та нормальну завантаженість друкарні час виконання замовлення складає від одного дня.
   • Монтаж -Швидка установка нашими фахівцями або самостійно.

   Наша компанія пропонує розробку індивідуального стилю, оперативність виконання, швидкий та якісний монтаж. Варто також зазначити: за результатами досліджень незалежних маркетингових агенцій встановлено, що із застосуванням банерів продажі компанії зростають на 20-60% вже в першому місяці з урахуванням правильно обраного місця розміщення і, звичайно ж, сезонності.