Виготовлення вивісок

Гарні та правильно оформлені вивіски – це вже половина успіху закладу, на фасаді якого вони розміщені! Дослідження підтверджують, що саме вивіски є найпопулярнішим видом зовнішньої реклами. І швидкої зміни за рівнем популярності типів не передбачається. Простота і доступність — головні причини такої популярності. Практично кожен заклад, який прагне розвитку, має вивіски, Київ переповнений ними.

Замовити вивіску

  ЦІНИ НА ВИВІСКИ КИЇВ ТА УКРАЇНА

  Ціна вивіски розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ВИГОТОВЛЕННЯ ВИВІСОК ОСОБЛИВОСТІ

   Але, дійсно, екземплярів, які могли б залучити достатню кількість потенційних клієнтів, мало. Виготовлення вивіски — справа вкрай відповідальна і дуже делікатна, адже в ній не можна допустити жодної помилки, яка потім обов’язково негативно вплине на репутацію закладу. Наш сервіс найкраще справляється з такою сильною відповідальністю, а тому замовлення вивіски робити краще саме у нас.

   Звичайна конструкція, яка не підсвічуватиметься – просто ідеальне рішення для закладів з обмеженим бюджетом, оскільки цей варіант буде найпростішим і найменш витратним. Думати, що така реклама буде низько ефективною — абсолютно неправильно.

   В якості підсвітки можуть використовуватися зовнішні світлові прожектори, завдяки чому ефективність підвищиться. Ми впевнено можемо говорити, що виготовлення вивіски (Київ) в обов’язковому порядку дасть бажаний результат — залучення клієнтів. Чудовим рішенням будуть і світлові вивіски, які звертають увагу людей ще більше, але вони, відповідно, обійдуться дорожче.

   І це цілком справедливо, адже такий варіант взагалі вважається незамінним та дає неймовірний ефект. Дійсно, підсвічування – найпотужніший інструмент для привертання уваги. Ефективність такої конструкції буде в кілька разів більша, ніж та, яка виготовлена ​​без підсвічування. Але, як відомо, для різних за призначенням закладів і вид реклами має бути різним. Тому в даному випадку говорити однозначно не варто, адже для точної оцінки слід розглядати конкретний випадок.

   Прінт Факторі займається виготовленням різних видів реклами, тому замовити вивіски у нас — правильне рішення.
   Ми створюємо найкращі та максимально ефективні вивіски на замовлення! Не так важливо скільки існує компанія. Набагато важливішим є те, чи має вона вивіски, виготовлення яких ми пропонуємо за цілком вигідними цінами. Перед тим як замовити вивіску розкажіть усім про свій магазин, бар, ресторан або приватну медичну установу, а зробити це за допомогою вивіски з підсвічуванням буде легко як ніколи раніше. Вона привертатиме увагу цілодобово та однаково ефективно як вдень, так і в пізній час доби.

   Хочеться відзначити, що з її допомогою можна значно покращити вигляд фасаду, а іноді і повністю змінити його, зробивши більш стильним і сучасним. Варто пам’ятати і про те, що місце розміщення реклами відіграє таку ж важливу роль, як і її вид, інколи ж навіть важливіше. Навіть якщо зовнішня реклама буде найкрасивішою та якіснішою, то розмістивши її там, де вона буде непомітною, можна «вбити» всю її ефективність. Який результат вона дасть, якщо її ніхто не побачить? – Наближений до нуля.
   Тому про місце розташування варто подбати заздалегідь, оскільки від цього залежатимуть і її габарити. Якісний друк вивіски – повністю наша турбота! Доручите її нам, а Вам залишиться радіти результатам, які перевершать усі очікування.

   Від себе можемо додати, що досвід каже: — хороша реклама — це правильний шлях до прогресу, розвитку та вдосконалення будь-якого бізнесу. Не варто довго думати про те, де замовити. Прінт Факторі завжди з величезним задоволенням допоможе Вам!

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.