Настінний лайтбокс

Висвітлить свій бренд за допомогою цього стильного, високоякісного настінного лайтбоксу. Використовуючи новітні технології УФ-друку та світлодіодів, цей лайтбокс ідеально підходить для широкого спектру застосувань, таких як роздрібні магазини, приймальні, виставкові зали, вестибюлі, кінотеатри, театри та концертні майданчики. Настінні лайтбокси також ідеально підходять для створення привабливого альтернативного фону для виставкових стендів.

Замовити настінний лайтбокс

  Настінні лайтбокси ціна

  Ціна настінних лайтбоксів розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   НАСТІННИЙ ЛАЙТБОКС ОСОБЛИВОСТІ

   Настінний лайтбокс висотою 2 м із вузьким алюмінієвим профілем рами глибиною 75 мм легко збирається за допомогою шестигранних ключів. Він доступний у різних варіантах ширини, а плоске заглиблення у задній частині короба можна просвердлити для кріплення до стіни – кронштейни не потрібні.

   Смуги світлодіодного освітлення закріплені на внутрішній стороні рами, вздовж верхнього та нижнього країв, щоб забезпечити рівномірне та ефективне освітлення без тіні. Система світлодіодного освітлення складається з смуг із 5 світлодіодних ламп, які з’єднуються та кріпляться до рами.

   Кожна секція довжиною 1 м містить дві смуги освітлення, тому світловий короб шириною 1 м включає дві смуги освітлення зверху і знизу. Смуги освітлення підключаються до трансформатора, а мережевий кабель непомітно вставляється в бічну стінку каркаса.

   Лайтбокс настінний включає односторонню графіку з повнокольоровим УФ-друком і відкриту задню стінку. Матеріал був спеціально підібраний для світлових коробів, щоб забезпечити неперевершену чіткість і яскравість зображення. Після друку краєм графіки пришивається прокладка з силіконовою кромкою (SEG), яка вставляється в канали на рамі і забезпечує натяг тканини дисплея.

   Ви можете надати власне художнє оздоблення. Також ми пропонуємо послуги графічного дизайну та можемо створити дизайн відповідно до вашого брендингу.

   Якщо ваші маркетингові повідомлення регулярно змінюються, можна легко замінити графіку новим дизайном, а не витрачатися на заміну всієї системи світлодіодних світлових коробів. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації щодо заміни графіки. Якщо вам потрібний настінний лайтбокс нестандартного розміру або ви хочете обговорити варіанти інтеграції світлового короба в дизайн виставкового стенду, зв’яжіться з нами, щоб обговорити деталі.

   Лайтбокс на стіну – переваги

   • Забезпечує сучасний вигляд виставкових стендів
   • Новітня технологія світлодіодного та ультрафіолетового друку забезпечує яскраве зображення на тканині.
   • Вузький 75-міліметровий алюмінієвий профіль рами
   • Простий монтаж за допомогою шестигранних ключів
   • Світлодіодні світильники з підсвічуванням по краях зверху та знизу
   • Постійне освітлення без тіні
   • Односторонній УФ-друк — чітке та яскраве зображення
   • Доступні послуги графічного дизайну
   • Гарантія на обладнання

   Для отримання додаткової інформації про настінний лайтбокс або нашу послугу графічного дизайну, будь ласка, зв’яжіться з нами