Виготовлення стендів

З усіх процесів створення зовнішньої реклами важливу роль для іміджу компанії грає те, наскільки якісно будуть виготовлені стенди. Київ переповнений комерційними пропозиціями від компаній, що пропонують виготовлення стендів, ціна на які може відрізнятися в десятки разів. Від того, наскільки переконливо, професійно, сучасно вони виглядають, багато в чому залежить подальше просування бізнесу та успіх на ринку.

Замовити стенд

  СТЕНДИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЦІНА

  Ціна виготовлення стенду розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення стенда, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕНДІВ ОСОБЛИВОСТІ

   Як відомо, стенди використовують з давніх-давен і дуже успішно. Справді, вони зовсім не втрачають своєї актуальності й у наші дні, а з розвитком банків, торгових центрів, кафе, ресторанів та інших закладів їхня популярність тільки зростає. Важко уявити сучасну установу, в якій були б відсутні рекламні елементи, адже вони вже стали невід’ємним атрибутом будь-якої рекламної кампанії.

   З повною впевненістю можна говорити про те, що реклама не буде на всі 100% ефективною, якщо не використати якісні стенди, дизайн яких розробляється індивідуально під ситуацію. Найважливішу роль у досягненні успіху грає якість виробу. Опитуваннями підтверджено, що клієнт із більшою ймовірністю піде до того закладу, рекламні елементи якого будуть зроблені якісніше, ніж у конкурентів. Прінт Фактор гарантує виключно високу якість всієї своєї продукції, тому замовити виготовлення стендів рекомендуємо саме у нас.

   Стенди на замовлення – розробка дизайну

   Насправді існує кілька абсолютно різних видів, але всі вони об’єднані однаковими завданнями. Якщо це торгові стенди — привернути максимум уваги клієнтів та спонукати їх до якихось конкретних дій, які принесуть користь закладу. Якщо інформаційні — правильно донести розміщені там матеріали до зацікавлених людей. Зрозуміло, що вигляд і дизайн конструкції повністю залежатимуть від її призначення.

   Конструкції бувають як вуличними, і інтер’єрними (внутрішніми). Перший варіант можна вважати елементом зовнішньої реклами, тоді як останній служить для правильного тематичного оформлення різних приміщень. Поділяють їх ще на мобільні та стаціонарні. Якщо в першому випадку їх можна легко пересувати, то стаціонарний варіант передбачає монтаж у конкретному місці, з яким визначитися радимо заздалегідь.

   Якщо робити розділ за функціональністю, то виділяють статичні та інтерактивні конструкції. Статичні — традиційний і звичайний вигляд, ніж ті, які виконують функції медіа-пристроїв, але й обходяться дешевше, оскільки привертають менше уваги. Але не варто думати, що вони працюють малоефективно. При правильних їх оформленні та виготовленні ефективність буде на досить високому рівні.

   Замовити стенди з доставкою в Прінт Факторі.

   Якісні та особливо привабливі стенди купити — ще та проблема, навіть незважаючи на те, що в наші дні ринок переповнений різноманітними пропозиціями. Проблема полягає в тому, що багато виробників мають за головну мету швидке наповнення своїх кишень, тому не завжди стежать за якістю.

   Але не Прінт Факторі! Ми справді виготовляємо найкращі стенди та максимально ретельно стежимо за їх якістю. Будь-який клієнт може замовити стенди будь-якої складності у нас, і ми чудово впораємося із завданням.

   Першокласні стенди на замовлення – це Прінт Факторі! Спробуйте і ви будете здивовані яскравим результатом. Наші стенди, ціна на які доступна кожному, – розвиток Вашого бізнесу!