Вивіска магазину одягу

Для магазинів одягу дуже важливо використовувати вивіски. У вас може бути інтернет магазин, але більшість людей хочуть зайти в магазин, подивитися та приміряти речі. Магазини одягу мають явну перевагу перед іншими видами бізнесу, тому що багато людей здійснюють імпульсні покупки в роздрібній торгівлі. В силу особливостей цього виду бізнесу дуже важливо отримати вигоду з незапланованих покупок та придбань, використовуючи вивіски магазинів одягу.

Замовити вивіску магазину одягу

  Вивіска магазину одягу ціна

  Ціна вивіски магазину одягу розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте прорахунок вартості вивіски.

   Вартість виїзду замірника

   Для зняття розмірів, визначення методу монтажу потрібно щоб майстер приїхав і зняв відповідні мірки. Точні виміри потрібні щоб по готовності виробу не з’ясувалося, що розмір конструкції не дозволяє розмістити її на місці призначення. Наші фахівці не тільки знімають розміри, а й надають первинну консультацію щодо типу монтажу, матеріалів та дизайну. На основі зібраних даних ми робимо візуалізацію та комерційну пропозицію з точною вартістю. Виїзд замірника платний і складає: 150-200 грн. по Києву, залежно від району. Виїзд по Київській області обговорюється окремо.

   Наші переваги

   • Власне виробництво

    Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

   • Дизайн поліграфії

    Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

   • Висока якість

    Високий організаційно-технічний рівень виробництва

   • Доставка по світу

    Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

   • Оперативне виконання

    Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

   • Комплексні рішення

    Надання всіх послуг від макету до готового проекту

   Вивіска для магазину одягу — особливості виготовлення

   Ви можете використовувати світлодіодні вивіски по всьому магазину, щоб залучити людей до певних місць покупки, наприклад, до секції розпродажу або зони з новим товаром. Дослідження показують, що 50% незапланованих покупок відбувається завдяки вивіскам, які залучають покупців до певних місць у магазині. Завдяки можливості постійно змінювати цифрові вивіски, це найкращий спосіб збільшити кількість грошей, які витрачають покупці у вашому бізнесі.
   Вивіска для магазину одягу може використовуватися для цілодобової реклами вашого бізнесу та візуального представлення одягу, який ви продаєте. Наші дизайнери допоможуть Вам вигадати яскраву графіку, яка ілюструє вашу продукцію таким чином, що людям захочеться зайти в магазин та придбати її.
   Замовляйте у Прінт Факторі вивіски для магазину одягу, які поєднують у собі світлові та світлодіодні вивіски. Розміщуючи їх у вітрині або перед входом до магазину, ви стимулюєте покупців зайти та витратити гроші.

   Faq часті запитання по виготовленню вивісок

   Гарантія на конструкцію складає 365 днів з дати монтажу та не поширюється у разі виникнення форс-мажорних обставин. Гарантія на електрообладнання становить 1-3 роки

   Термін виготовлення від 3 робочих днів

   Вартість монтажу від 2000 грн.

   Так у компанії Прінтфакторі є послуги виїзду замірника. Вартість виїзду на замір по Києву 100-150 грн. залежно від мікрорайону. Виїзд Київщиною обумовлюється індивідуально.

   Відповідно до законодавства термін отримання дозволу становить 1-2 місяці, але у зв’язку з бюрократичними процесами термін оформлення може становити 6-12 місяців.