Програми для лазерного верстата

Використання комп’ютерних програм для лазерного верстата з ЧПУ дозволяє виготовляти ескізи майбутньої продукції, а потім створювати й саму продукцію. Існує дві групи ПЗ: програмні оболонки та графічні редактори. Вони дають можливість втілювати за допомогою  лазерного різання та гравіювання найоригінальніші ідеї на матеріалах різної міцності та товщини: дереві, фанери, пластиці, шкірі, акрилу та інших.

Також наші фахівці створюють: об’ємні літери, лайтбокси та вивіски. Натисніть на вибраний тип і дізнайтеся деталі.

І якщо графічні редактори добре справляються з функцією створення ескізів, то програмні оболонки керують обладнанням у процесі виробництва. Варто зауважити, що таке обладнання затребуване серед фахівців та аматорів. Адже його досить просто освоїти. До того ж ручна праця людини тут не потрібна. За нього все робить комп’ютер, що займається діяльністю розумної машини.

ГРАФІЧНІ РЕДАКТОРИ

Оскільки лазер має справу з плоскими моделями, для їх виготовлення знадобляться найвідоміші комп’ютерному дизайнеру програми.

 • CorelDraw

  Дуже популярний серед професіоналів, і серед дилетантів. Це цілком зрозуміло. Інтерфейс більш ніж доступний для розуміння, а безліч шаблонів та інструментів надає величезні можливості для імпровізацій. За допомогою CorelDraw створюються як векторні, і растрові зображення. Також цьому незамінному пакету підвладні багато форматів, зокрема ті, які розуміє верстат із ЧПУ.

 • Adobe Illustrator

  Ще один поширений у застосуванні інструмент, у тому числі коли необхідно зробити ескіз. Також він має дуже велику бібліотеку шрифтів, шаблонів, символів, готових макетів. Adobe Illustrator чудово ладнає з векторною графікою.

 • LibreCAD

  Цей вид ПЗ поки що не такий популярний серед тих, хто бажає опанувати навички 2D-проектування та креслення. Однак він має чимало переваг перед першими двома. Інтерфейс має мінімальну кількість налаштувань. LibreCAD підтримує багато важливих форматів, має солідний обсяг інструментів, необхідних для перетворення матеріалів за допомогою ЧПУ-верстата.

При бажанні моделювати виріб можна також у програмах, які застосовуються для 3D-проектування. В принципі для роботи з площинними заготовками придатні всі програми для об’ємних моделей. Серед таких – SolidWorks, ArtCAM, AutoCAD, 3ds Max, MasterCAM, КОМПАС-3D. Однак слід пам’ятати, що трансформація 3D-моделі в плоску нерідко загрожує деякими витратами, наприклад, повторними лініями, розривами зображень. У подібних ситуаціях завжди знадобиться володіння старим-добрим CorelDraw.

ПРОГРАМНІ ОБОЛОНКИ

Саме вони за допомогою персонального комп’ютера керують рухом променя, а також власне створенням об’єкта за макетом, що вже є. Ось основні ПО-інструменти, що керують етапами  лазерного різання .

 • SheetCam

  Серед інших функцій, що контролює пересування випромінювача, визначає підсумковий час різання, візуалізує траєкторію переміщення променя. Надає значний вибір параметрів різання, наприклад, ширини різання, часу пропалювання, швидкості роботи різака.

 • LaserWork

  Вважається досить простим ресурсом для контролю за рухом лазера, встановлення параметрів, регулювання швидкості та потужності різання.

 • LaserCut

  Також нескладна для освоєння. Має багатозадачний потенціал. Наприклад, фіксує місце входу та повернення, диктує швидкість та потужності променя, налаштовує параметри процесів, встановлює їх час.

 • RDWork

  Їй підвладні всі перелічені напрями керівництва ЧПУ-верстатом. До того ж, вона тестує області гравіювання, вибудовує хід робіт, контролює стрімкість різу, задає координати.

Наші переваги

 • Власне виробництво

  Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

 • Дизайн поліграфії

  Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

 • Висока якість

  Високий організаційно-технічний рівень виробництва

 • Доставка по світу

  Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

 • Оперативне виконання

  Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

 • Комплексні рішення

  Надання всіх послуг від макету до готового проекту

Потрібна консультація? Наші спеціалісти завжди на зв’язку!