Мобільні стенди

Мобільні стенди – це практично незамінний варіант у тому випадку, якщо один і той же товар/послугу потрібно рекламувати у різних місцях. Перевагою цієї конструкції є її максимально легке та абсолютно безпроблемне переміщення за рахунок своєї легкої ваги та простоти механізму. Мобільні стенди ідеально підходять для різних презентацій або виставок і бувають одноразовими, так і багаторазовими.

Замовити мобільний стенд

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Мобільні стенди ціна

  Ціна виготовлення мобільного стенду розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   Мобільні стенди типи

   1. Багаторазовий — коштує трохи дорожче із цілком зрозумілих причин. Перший варіант, на відміну другого, виготовляється спеціально для якогось важливого події чи реклами певного товару.
   2. Одноразовий – можна використовувати досить довгий час, просто потрібно міняти рекламне полотно на якому розміщується необхідна інформація.

   Популярні види мобільних стендів

   • POP UP стенди
    Поп Ап стенди – найпопулярніший варіант конструкції для виставок. До переваг обов’язково варто віднести швидкість складання, легкість транспортування, можливість необмежену кількість разів змінювати рекламний матеріал та широкий асортимент різноманітних аксесуарів. Це справді незамінна конструкція для тих, хто проводить часті виставки по різних містах.
   • Мобільні стенди FOLD UP
    Цей варіант вважається серйознішим, ніж попередній і коштує дорожче (залежно від розмірів). Вмонтоване підсвічування додає унікального вигляду та функцій конструкції. Ідеальним варіантом буде використання на різних конференціях чи презентаціях. Можна використовувати і на виставках, але це буде виглядати дуже серйозно. Можна укомплектувати як додатковим освітленням, так і полицями. Транспортування не має багато зусиль, а міцний корпус гарантує довгий термін служби.
   • Мобільні стенди ROLL UP
    Існує і такий вид – Рол Ап стенди, який відрізняється особливою якістю, надійністю, практичністю та компактністю. Вважається найоптимальнішим у плані ціна/якість. Якщо місця і без рекламних матеріалів мало, цей стенд буде кращим рішенням. Свою назву бере від способу кріплення рекламного матеріалу, що називається ролерною системою.

   Де замовити та купити мобільні стенди?

   Якщо Ви вирішили придбати якусь із вищеописаних конструкцій, то для замовлення найкраще звернутися до Прінт Факторі! Ми даємо гарантію того, що вся вироблена нами продукція виготовляється з високоякісних матеріалів і проходить ретельну перевірку на наявність будь-яких дефектів. З таким серйозним підходом ефект використання мобільних стендів буде на найвищому рівні. Крім того, у нас найприємніші ціни, які доступні кожному бажаючому зробити замовлення.