Рекламні стенди

Рекламні стенди — це спеціальна конструкція, головним завданням якої є повідомлення інформації про рекламовані продукти до людей, а ті в кінцевому підсумку повинні стати потенційними клієнтами. Стенди для реклами товарів успішно підвищують рівень продажів завдяки вигідній демонстрації продукту, що просувається, так як на нього буде звертатися більше уваги з боку покупців, ніж у тому випадку, якби він лежав на звичайній полиці.

Замовити рекламні стенди

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Рекламні стенди ціна

  Ціна виготовлення стенду для реклами розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   РЕКЛАМНИЙ СТЕНД ЗАМОВИТИ В ПРІНТ ФАКТОРІ

   Купити стенди для рекламної продукції легко та вигідно можна у нас. Прінт Факторі виготовляє продукцію виключно високої якості, що позначається на ефективності використання конструкції та дає неймовірні результати. Рекламний стенд дозволить успішно просувати товари.

   Пам’ятайте, якщо потрібний стенд для реклами за найдоступнішими цінами – Вам у Прінт Факторі! Ми раді кожному клієнту та кожному новому проекту, а до своєї роботи ставимося максимально відповідально. Це відразу помітно за результатами використання нашої продукції. Купуйте рекламні стенди і просто насолоджуйтесь результатом.