Стенди для магазину

Фахівці в один голос стверджують, що правильно оформлені торгові стенди це вже 50% успіху бізнесу. Дослідження підтверджують, що насамперед покупець оцінює торгові стенди для продукції, які й приваблюють їх, а потім і сам товар.

Замовити стенд для магазину

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Стенди для магазинів ціна

  Ціна виготовлення стенду для магазину розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   СТЕНДИ ДЛЯ МАГАЗИНІВ ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ

   Хитрий хід маркетологів зі збільшення продажів у кілька разів полягає в тому, що стенди для магазину оформляються максимально яскраво та привабливо. Людина, що зайшла за одним товаром, цілком випадково купує і той, який саме зараз їй не потрібен. Так на нього впливає правильна презентація виробу. Таким чином, товарообіг зростає, а з ним зростає і дохід власника.

   Здавалося б, така проста річ, як стенд для магазину, здатна так ефективно діяти на розвиток бізнесу. Але це справжня правда, яка підтверджена практикою. Висновок один – торгові стенди працюю! І вони дуже потрібні магазину, якщо планується створити справді популярну торгову точку.

   Стенди для магазинів особливості виготовлення в Прінт Факторі

   Ми пропонуємо купити високоякісні стенди для товару у нас. Ви отримаєте у найкоротші терміни своє замовлення та будете здивовані тим, з якою відповідальністю ми підходимо до кожного замовлення. Прінт Факторі виготовлять таку кількість конструкцій, яка Вам знадобиться, адже ми не маємо жодних обмежень. Не варто відкладати, змусіть магазин працювати вже зараз! А допоможуть Вам у цьому стенди для продукції від Прінт Факторі!