Стенди для виставки

Виставкові стенди вже досить давно та надійно захопили лідируючі позиції на ринку рекламних матеріалів. Незважаючи на те, що конструкція проста до неподобства, ефект її використання помітний практично відразу. Стенди для виставок можуть прорекламувати все, що тільки можливо, до того ж зробити це вийде відразу з усіх вигідних сторін.

Замовити стенд для виставки

  Наші переваги

  • Власне виробництво

   Загальна площа виробничої площі складає 500 м2

  • Дизайн поліграфії

   Розробка макетів будь-якої складності із візуалізацією

  • Висока якість

   Високий організаційно-технічний рівень виробництва

  • Доставка по світу

   Доставка в Європу та США будь-яким видом транспорту

  • Оперативне виконання

   Готовність Вашого замовлення день у день або в стислий термін

  • Комплексні рішення

   Надання всіх послуг від макету до готового проекту

  Стенди для виставки ціна

  Стенди для виставки ціна розраховується індивідуально для кожного замовлення. Залежить вона від багатьох факторів: матеріал виготовлення вивіски, розміри, підсвічування, складності конструкції та монтажу. Заповніть форму нижче та отримайте точний прорахунок вартості виготовлення стенду.

   СТЕНДИ ДЛЯ ВИСТАВКИ ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

   Стенди для виставки бувають різних видів та призначень. Але всі вони об’єднані однією метою — якісна реклама і максимальна популяризація виробів/послуг, що просуваються. Якщо звернутися до статистики досліджень ефективності цих конструкцій, то виставкові стенди здатні вивести продажі до нового рівня (вони може збільшитися до 50%).

   Стенд для виставки особливості конструкції

   Стенди для виставок можуть бути як стаціонарними, і мобільними. Останні цінуються більше через свою універсальність, адже бути не прив’язаним до певного місця це дуже зручно. Крім того, вони займають мінімум місця, а їхній пристрій дозволяє транспортувати навіть на легкових авто.

   У розібраному вигляді конструкція буде практично непомітною, але варто змонтувати її, як перед відвідувачами з’явиться шикарний щит. Стенди на виставці мають властивість заміни рекламного матеріалу, тому витрати будуть виключно на полотно, а сам каркас купувати більше не буде потреби. Особливою перевагою є доступна ціна, порівняно з важкими конструкціями, які призначені для однієї-двух презентацій.

   Дуже часто стенди для виставок називають чи не обличчям фірми. Мабуть, варто погодитись із цими словами, адже за інформацією на них і формується перша думка у клієнтів. Що стосується думки, то дослідники стверджують, що лише сім секунд потрібно для того, щоб мозок сформував перше враження від візуального контакту. Тому конструкція має бути підготовлена ​​так, щоб уже за сім секунд завоювати увагу та довіру відвідувача. Якісні стенди для виставок допоможуть Вам у цьому!

   Стенди для виставки ціна та якість

   Прінт Факторі пропонує продукцію з ідеальним співвідношенням ціна/якість. Ми даємо гарантію, що всі замовлення будуть ретельно оброблені, а вся виготовлена ​​нами продукція перевірена кілька разів. Таким чином буде досягнуто найбільшої ефективності від використання конструкцій.